چنای بر اساس کمی تئاتر معرفی ArtsLab جدید جایگزین یادگیری ابتکار

بازتاب نور و refracts; آن را ایجاد درام و تولد می دهد به سایه. کتاب درسی تعاریف ممکن است محدود کردن نور به علمی پدیده اما زمانی که از طریق یک هنری لنز دستاوردهای آن معنای جدید. و این همان چیزی است که Chennai مبتنی بر تئاتر کودکان و نوجوانان شرکت کوچک تئاتر ومیزان در آن جایگزین جدید یادگیری ابتکار ArtsLab.

ابداع به عنوان های مختلف ماژول ArtsLab اولین فصل کاوش نور با هدف تعامل کودکان با علمی پدیده از طریق تئاتر و موسیقی و رقص و هنر در یک ماه-دوره طولانی.

“این ایده ناشی از تجربه شخصی خود من در مدرسه. در برخی از نقطه من سقوط کردن سیستم آموزش و پرورش را در ارابه موسیقی چون من نمی تواند مربوط به آنچه که من در حال تدریس است. یا من تا به حال به لیوان تا چیز یا درک در بیت و قطعات. همه ما تا پایان انجام شده است حاوی این دانش بدون اینکه قادر به استخدام آن را به خلاق می گوید:” Krishnakumar مانیان (KK) کارگردان هنری این تئاتر کوچک خواهد شد که همچنین منجر ماژول تئاتر در این کارگاه.

Amid an online session

با مدارس در تلاش برای انطباق با یک رسانه آنلاین کودکان به نظر می رسد که فرصت کمتری برای یادگیری تجربی. این است که در آن ArtsLab می آید. “هدف اصلی این است که به معرفی هنر با ترکیب علم به آن. ما فقط می خواهم بچه ها از آن لذت ببرید و یادگیری در این فرآیند است.”

کاوش نور بود یک انتخاب است که از نیاز به تهیه کردن به پایه حسی ماژول در آغاز راه است. در حالی که خواص فیزیکی نور مورد بررسی قرار خواهد داد از طریق تئاتر مفاهیم مانند بازتاب و شکست خواهد بود گفت: از طریق هنر است. علاوه بر این طول موج و فرکانس خواهد بود برخورد با جنبش و رقص. این ایده ها را به شکل در طول این دوره از یک داستان. نگاه به نور به عنوان یک منبع درام, سایه عروسکی را به بازی می آیند.

در حالی که تئاتر ماژول کاوش نور خواهد بود کاپیتان KK, خواننده, Lavita Lobo منجر موسیقی جلسات طراح رقص Vikas رائو را به تمرکز بر روی حرکت و رقص و هنرمند Ranjani راماکریشنان را تسهیل هنر جلسات. این تیم با این ایده از صدا برای فصل بعد.

“هدف بلند مدت است که برای دریافت بیشتر مربیان در هیئت مدیره و آنها را قادر به پیدا کردن راه های مبتکرانه برای تدریس” می گوید: KK.

ثبت نام در https://forms.gle/zBe6CcZuyKEi6mTc7 و یا اتصال از طریق Instagram @thelittletheatrechennai

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>