چنای هنرمند گرافیتی Vijz به ارمغان می آورد تامیل غرور به شهر دیوار

بر روی دیوار در نزدیکی کابین انتخاب کنید تا نقطه در پالادیوم تامیل کلمه “Thaazhmai” (که ترجمه به ‘فروتن) است که به رنگ روشن آبی پررنگ و نارنجی. “همه هنرمندان فکر می کنند که این نامرئی تاج می گوید:” آن نقاش Vijayaraj, cheekily. “ما به طور مداوم در مقایسه با آثار ما تلاش به بهتر از دیگران است. بنابراین من می خواستم به خودمان یادآوری کنیم که همه ما باید فروتن در آنچه که ما انجام می دهند. تنها پس از آن می تواند ما را در یادگیری چیزی جدید در هر روز است.”

در سراسر شهر در زیر پلها در رستوران ها و دفاتر و مراکز شما می توانید پیدا کردن Vijayaraj نام Vijz کار می کند. او همچنین به تازگی شرکت کننده در خیابان+هنر هند گرافیتی جم که در آن حدود هفت هنرمندان از سراسر هند رو هم به رنگ دیوار از یک ترکیب در Kannagi نگر. 12-پا دیوار بالا است Vijz کار: کلمه “انتخاب” است که در تک زنگ.

یکی از چنای قدیمی ترین نقاشی های دیواری هنرمندان Vijz معروف ترین برای او تامیل حروف. او بنیانگذار این شهر پنج عضو تامیل Graffiti Crew.

“تامیل است که یک اسکریپت برای نوشتن. تیز و خطوط و زوایای منحنی های… شما می توانید آزمایش با همه از این می گوید:” Vijz. در یکی از آثار خود را در زیر یک پل در تضعیف Thiruvalluvar و Bharati چهره رنگ در کنار یک کشاورز و گاو نر. در این مرکز نوشته شده است ‘انا thavam نان seithen tamizha naalai pirapatharku’ (چه توبه آیا من به دنیا آمد یک Tamilian!). تامیل غرور و افتخار است که یک موضوع در محدوده زمانی معین در Vijz کار می کند.

Chennai graffiti artist Vijz brings Tamil pride to city’s walls
Chennai graffiti artist Vijz brings Tamil pride to city’s walls

هنرمند را توسعه داده است فونت های مختلف در تامیل, اسکریپت, نقاشی حتی حروف و کلمات مشترک در تامیل. “این چیزهایی که شما می توانید بنشینید و توسعه در صفحه اصلی. آنها بیرون می آید زمانی که شما در حال نقاشی آزاد” او می گوید. مهارت یک هنرمند او معتقد است نشان می دهد تنها زمانی که او/او در حال نقاشی آزاد است. “این نشان می دهد که چقدر او را تمرین و چگونه اعتماد به نفس او است. هر وقت من آزاد, من می آمد تا با فونت های مختلف.”

هر چند او رنگ در تامیل برای چشم آشنا با کار خود را به حروف می تواند گاهی اوقات بیش از حد پیچیده به عنوان خوانده شده. “هنگامی که شما در حال نقاشی, نقاشی های دیواری, شما باید آن را پیچیده و آن را به نگاه شیک و شخصی” او اذعان می کند. به همین دلیل است که استفاده از تک رنگ می تواند مفید باشد, او توضیح می دهد. “این نشان می دهد ساختار نامه با وضوح بیشتری و شما می توانید درک الگو و پایه و اساس این نامه است. اگر من بیش از حد پیچیده با من حروف را کاهش دهد که انواع رنگ ها را به آن را آسان تر به عنوان خوانده شده.”

Chennai graffiti artist Vijz brings Tamil pride to city’s walls

Vijz مصرف شده است هنر خود را به شکل دیگران که می خواهید به یادگیری تامیل حروف. بسیاری از نقاشی های دیواری خدمه نیز بخشی از خود dance crew, همه برای یکی. بنابراین این جامعه است که مانند یک محیط از مردم که درک هیپ هاپ شیوه زندگی است.

Chennai graffiti artist Vijz brings Tamil pride to city’s walls

و در عین حال او اعتقاد ندارد ‘شورشی’ سمت گرافیتی — که در آن نیاز به یک اقدام پنهان انجام می شود و بدون اجازه. “شما نیاز به خودتان بپرسید چه نقاشی های دیواری به شما ؟ چه شما در حال تلاش برای گفتن دارد ؟ آن را فقط در مورد مهارت های خود را و یا شما می خواهید برای انتقال چیزی به جهان ؟ شما نمی توانید فقط در اطراف نقاشی اسپری و نام خود را در همه جا,” او می گوید.

برای Vijz آن است که در مورد به اشتراک گذاری این کلمات است که تحت تاثیر قرار داده اند و تبدیل به او. “هنرمندان نمی تواند صحبت می کنند از طریق کلمات به طوری که ما صحبت می کنند از طریق ما کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر