چنای ممکن است میزبان TNPL مسابقات این سال

برای اولین بار در پنج سال چنای بعید است که میزبان هر مسابقات از Tamil Nadu در لیگ برتر امسال به عنوان انجمن در حال برنامه ریزی برای ویران کردن و بازسازی غرفه ساختار پس از اتمام لیگ در ماه مه.

نسخه پنجم نیز دیدن کویمباتور و سالم به عنوان جدید سالن در کنار دیندیگول و تیرونلولی. سالیم کریکت بنیاد ورزشگاه بود که به تازگی افتتاح شده توسط تامیل نادو وزیر Edapadi K. Palanisamy.

در سرب تا سال 2011 جام جهانی همه می ایستد محرومیت MCC تراس و غرفه تراس بازسازی شدند در M. A. چیدمبرم ورزشگاه. پس از آن TNCA حال مسائل را با آب بندی از سه جدید می ایستد و تجدید اجاره نامه خود را.

اجاره نامه تمدید شد و در نهایت در اواخر سال گذشته و در هفته گذشته بخشی از MCC بدنسازی نشانید بود به پایین لازم را شکست فضایی که باید هموار کردن راه برای بازگشایی سه غرفه های پیش از IPL است که انسان در ماه مارس است.

نهایی در تیرونلولی?

این قابل درک است تیرونلولی میزبان نهایی با دیندیگول و کویمباتور احتمالا میزبانی حذفی مسابقات.

بازیکنان پیش نویس برای نسخه پنجم TNPL برگزار خواهد شد در فوریه 20 در چنای. با هر تیم حفظ حداکثر سه بازیکن هشت تیم را تا حد زیادی در صفحات خود در روز پنج شنبه. یک تیم مجاز است حداکثر 19 بازیکن در تیم ملی.

تغییر نام

از هشت تیم, دو تیم باید خود را تغییر نام ها و پایگاه های این سال است. Tuti پرستان که برنده افتتاحیه edition در سال 2016 خواهد شد و از این پس بود به نام Salem اسپارتها در حالی که من رویای Karaikudi Kaalai درخواست کرده است اجازه دسترسی به تغییر نام خود را به عنوان Tirupur Tamizhans.

در این سال این طرح به انجام TNPL مسابقات از روز چهارشنبه به روز یکشنبه در یک محل خاص با تعطیلات آخر هفته میزبان به هدر قبل از ارابه موسیقی حرکت به محل دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>