چنای نوازندگان به آنلاین تبدیل مربا و همکاری در مستند

Swat Kats و جانی تلاش کرده جالبترین کارتون آهنگ از وقت خود را. این Swat Kats مسیر می تواند وجود داشته باشد خود به خود آن را حتی نمی نیاز به کارتون می گوید:” Vikram Vivekanand, گیتاریست, چنای گروه Indosoul.

گروه شاد اتصالات حول موسیقی کلاسیک هند در حال گریه به دور از جت-مجموعه فیلم اکشن پرنیان Swat Kats, اما آن را متوقف نمی Vikram از اضافه کردن بیت خود را به Skrat خواننده گروه TT Sriram را در حال حاضر-ویروسی پوشش از آهنگ. پوشش قرار داده تا توسط Sriram در Instagram صفحه در ماه ژوئن برای اولین بار توسط شهرستان درامر Vinay راماکریشنان به دنبال Vikram و سپس کنراد سیمونز هر یک از آنها اضافه شده خود را کمی به صدا و ویدئو برای لذت از ’90s کودکان و نوجوانان در جدول زمانی خود را.

این بود که در میان محبوب تر بداهتا همکاری کرده اند و در چنای را در محافل موسیقی از COVID-19 مستند برای اولین بار صورت گرفت در ماه مارس است.

مجازی همکاری شده است به طور پیوسته در حال انجام و منجر به انتشار متعدد اصل. اما در میان تمام است که کار وجود دارد نیز یک دانش سطحی از خوب قدیمی, laidback سرگرم کننده است. کارتون را پوشش می دهد, گیتار, چالش ها و بیشتر را در ادامه به محل عملا و اگر آنها فقیر هستند جایگزین برای انرژی است که به اشتراک گذاشته شده است که نوازندگان جم هم آنها را جایگزین با این وجود.

Chennai musician Vinay Ramakrishnan

می گوید: Vinay بیش از یک تماس تلفنی “در همه صداقت, من فقط به سرقت برده پیگیری از Sriram را Instagram دانلود آن و بازی با آن. من فرستاده تصویری پشت به او و آن را فقط در زمان خاموش از وجود دارد. آهنگ سرگرم کننده است به بازی به دلیل نوستالژی.”

این کمک می کند که موسیقی دایره است در هم آمیخته و یکی او می افزاید: “Vikram, کنراد و من هم در مراحل مختلف با گروه های مختلف و عمل می کند. Sriram نیز بخشی از همان مدار و همراه با بسیاری دیگر از چنای نوازندگان ما شده اند انجام هم در مسابقات مختلف و نشان می دهد. بنابراین در شرایط همکاری همه برای آن: این فقط هر کس و در هر زمان در حال حاضر.”

در واقع Vinay همچنین راه اندازی یک “مستند band” به نام Wascally Wabbit با Vikram Vivekanand در گیتار و آراویند Murali در باس است. “ما انجام داده اند و بازآرایی از نیروانا ‘Smells Like Teen Spirit’. در چند روز Wascally Wabbit خواهد بود های دیگر پوشش/بازآرایی شامل اوم Janikiram (از گروه Blues وجدان) خواننده,” او می گوید.

Chennai musicians turn to online jams and collaborations during lockdown

یکی دیگر از نوازنده است که نگه داشتن سرگرم کننده رفتن است مت بیکن بخشی از موسیقی کلاسیک غربی دانشکده در متر هنرستان موسیقی. مت همراه با Mumbai-بر اساس نوازنده Lokesh Bakshi, قرار دادن با هم یک سری از رسانه های اجتماعی چالش ها در Instagram از ماه مارس تا ماه ژوئن برگزار شده توسط Procraft هند یک نام تجاری از آلات موسیقی.

در انگشتان پای خود را

می گوید مت از طریق ایمیل پس از یک روز طولانی مجازی موسیقی کلاس های “چالش ها به پایان رسید و با یک همکاری بین Lokesh و خودم سازماندهی شده از طریق Procraft که حامی ما. عالی بود به آنها را در هیئت مدیره از آنجا که ما تا به حال با چالش های متعددی — از تنظیم بیتلز و بالیوود آهنگ به ‘Ace پوشش’ به نگه داشتن دانش آموزان الهام به عمل است. هر مسابقه تا به حال یک جایزه گیتار و/یا آمپر برای grabs و ما با افتخار اعلام کرد که با وجود مستند ترین جوایز تحویل داده شده اند. آهنگ ما تولید [در نهایت] به خوبی دریافت شد و آن را بر روی یک سرمقاله لیست پخش Spotify در هند است.”

مجازی همکاری های جدید نیست — Vinay را #mottaijams باید نوازندگان برجسته از سراسر جهان در سال گذشته — اما در مستند آن را به نظر می رسد مفید در نگهداری آب خلاق ، می افزاید: مت “صرف نظر از مستند وضعیت من می خواهم هنوز هم می شود انجام این همکاری با Vinay و چنای خدمه زیرا آنها سرگرم کننده را به بازی با! ما منتشر Led Zeppelin پوشش با اورلاندو [Ambrose] که برنده Nexa سری موسیقی و ده ها هزار نفر از نمایش ها, بنابراین ما باید برخی از ACDC و Guns N Roses بعدی. بدیهی است که ما ترجیح می دهم به بازی در فرد در رادیو اتاق یا Barracuda دم اما در خرابی این ما را نگه می دارد تازه در مجموعه ما!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>