چنای باران: شب دوش مژه بسیاری از نقاط شهر ممکن است همچنان برای 2 روز

ابری به شدت انتقاد کرد بسیاری از نقاط شهر در ساعات اولیه روز یکشنبه در آوردن یک مهلت از افزایش روز درجه حرارت.

مناطق مختلف در داخل و اطراف شهر دریافت تیز رگبار همراه با رعد و برق و رعد و برق. منبع تغذیه مختل شد در بسیاری از مناطق به بیش از پنج ساعت زیر یک شبه دوش. این انجام شد به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل باران های سنگین با توجه به منابع در TANGEDCO.

خودکار باران سنج در بسیاری از مناطق ثبت شده تا 4 سانتی متر از بارش باران تا 8.30 صبح روز یکشنبه. در حالی که Taramani و آنا دانشگاه ثبت 5 سانتی متر و 4 سانتی متر بارش به ترتيب Ennore و هندوستان دانشگاه ثبت نام 3 سانتی متر از بارش باران. دیگر ایستگاه های آب و هوا در Poonamallee و Nungambakkam ثبت 2 سانتی متر و Meenambakkam 1 سانتی متر بارش در طی همان دوره است.

S. Balachandran معاون مدیر کل هواشناسی گفت: باران رخ داده است با توجه به عوامل متعدد. علاوه بر فعالیت همرفتی است که معمولا رخ می دهد در طول تابستان و رطوبت تاخت و تاز یک تغار/وزش انقطاع در حال اجرا جنوبی تامیل نادو در سراسر شرق, Madhya Pradesh داخلی و کارناتاکا آورده وزش باران های سنگین در بسیاری از نقاط.

سطح جیوه قله

سطح جیوه به اوج خود رسید و فراتر از 40-درجه و علامت در بسیاری از مکان ها مانند وللر, Tiruchi, Tiruttani Salem و کرور در روز شنبه. آب و هوا ایستگاه های بیش از حد ثبت داغترین روز به روز درجه حرارت افزایش به 38 درجه سانتیگراد در Meenambakkam و 36.2 درجه سانتیگراد در Nungambakkam. افزایش دما به وسیلهی تیز طلسم باران در بسیاری از نقاط به گفته مقامات اداره هواشناسی.

همان آب و روند ممکن است در ادامه به مدت دو روز با نور متوسط باران انتظار برای رخ می دهد بیش از دولت و تامیل نادو. یک یا دو مکان ممکن است باران های سنگین.

چنای ممکن است یک استراحت از آب و هوا تا سهشنبه, آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>