چنای قرار دادن مدارس در محل اقدامات ایمنی

با دانش آموزان و والدین انتظار می رود برای شروع در آینده به جمع آوری موقت خوانده شده را علامت ورق و درخواست برای کپی از جواب اسکریپت ها از دوشنبه, مدارس در شهرستان باید شروع به آماده سازی به اطمینان حاصل شود که اقدامات ایمنی در محل هستند.

ریاست دولت امتحانات خواسته بود دولت برای دستورالعمل ها; روز پنج شنبه درآمد و مدیریت بحران وزارت صادر شده یک روش عملیاتی استاندارد.

“از دوشنبه, دانش آموزان را به مدرسه ما پردیس به جمع آوری خود را موقت خوانده شده را علامت ورق. ما اختصاص داده اند و چهار گوشه های مختلف برای هر دسته از دانش آموزان و پدر و مادر و استفاده از اسکنر حرارتی برای بررسی درجه حرارت خود را قبل از آنها وارد گفت: G. J. منهر, headmaster, MCC بالاتر متوسطه.

پدر و مادر مطلع شده است که اگر کسی در خانواده تحت تاثیر قرار شده است COVID-19 یا آنها را در منطقه مهار آنها می توانید نسبت به جمع آوری علامت ورق و یا درخواست برای کپی از جواب اسکریپت آقای منهر گفت.

مدارس خواسته شده است به رعایت دستورالعمل ها و اطمینان حاصل شود که بیش از 20 دانش آموزان در محوطه دانشگاه در هر نقطه ای از زمان. “پس ما باید یک دسته کوچک Plus-دو نفر از دانشجویان بیش از 10 دانش آموزان خواهد بود و در دانشگاه در همان زمان. فیزیکی فاصله هنجارهای نیز خواهد بود به شدت اجرا گفت:” مارتین کندی از Tamil Nadu در مدارس خصوصی انجمن.

در حالی که یک نرم افزار برای کپی از جواب این اسکریپت می تواند به صورت آنلاین دانش آموزان نیاز به درخواست از طریق مدارس خود را. خصوصی کاندیداها باید برای رسیدن به این مراکز که در آن آنها نوشت امتحانات. “ما باید مطمئن باشند که وجود دارد به حداقل خواهد رسید کارکنان مشغول به کار در دفتر برای کمک به دانش آموزان تکمیل روند آنلاین” آقای کندی گفت.

برخی از مدارس نیز حفظ کلاس 10 و به همراه یک علامت ورق. “ما قرار بود برای دریافت این پیش از آن در سال, اما از آنجایی که مدارس باقی مانده اند بسته خواهد شد آنها را همراه با Plus-دو موقت خوانده شده را علامت ورق” گفت: یک پدر و مادر است.

به اطمینان حاصل شود که والدین و دانش آموزان را ندارد سفرهای متعدد بسیاری از مدارس خواسته اند آنها را آماده برای درخواست نسخه از پاسخ اسکریپت در صورتی که مایل به زمانی که آنها می آیند به جمع آوری موقت خوانده شده را علامت ورق.

مدارس باید آموزش والدین و دانش آموزان از آمدن به دانشگاه به پوشیدن ماسک. آنها در حال ساخت مقررات در محوطه دانشگاه به sanitisers و اسکنر و برای ضد عفونی کردن اتاق استفاده می شود.

یک مقام رسمی از مدرسه وزارت آموزش و پرورش گفت: دستورالعمل شده بود و گذشت به همه مدرسه سر خواهد شد که باید به طور منظم بررسی انطباق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>