البته بالکن antakshari سرگرم کننده است. اما فقط در یک نوار کارائوکه وجود دارد می آید یک نقطه شکستن. و برای همسایه خود را, آن را فقط ممکن است ناشی از خود 12th عملکرد شاهزاده ‘بنفش’ باران.

خوشبختانه این آخر هفته شما می توانید به نظاره نشست و اجازه دهید حرفه ای را بیش از. با Covid تعطیل زنده کنسرت و اجرای برنامه در سراسر جهان خوانندگان و نوازندگان در حال پیدا کردن راه های مبتکرانه برای ارتباط با شنوندگان و هر یک از دیگر.

در Chennai Carnatic نوازندگان TM کریشنا Akkarai Subhalakshmi B Sivaraman و N Guruprasad در حال حاضر قرار دادن با هم “خانه و جهان” دیجیتال Carnatic کنسرت زنده است. این کنسرت خواهد بود که زندگی جریان در تاریخ 29 مارس در 7.30 ساعت IST (10 am EST, 7 am PST 2 pm GMT) با هدف جمع آوری کمک مالی برای هنرمندان که آواره شده اند از نظر مالی با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بسیاری از هنرمندان از رشته های مختلف داشته اند همه اجرای برنامه لغو می گوید:” کریشنا و اضافه کرد “فقط در Carnatic جهان, آن در حال حاضر منجر به لغو صدها کنسرت. تولیدات تئاتر در حال لغو اجرای رقص… این است که بر تمام هنرهای نمایشی.” او اضافه می کند که عدم اطمینان در اطراف همه گیر به این معنی است که جایگزین تاریخ تنظیم نمی شود یا. “هر کس است گفت: ما فقط صبر کنید.”

در حالی که بحث در مورد چگونه آنها می تواند کمک کریشنا Subhalakshmi, Sivaraman و Guruprasad آمد تا با ایده از این کنسرت. “بسیاری از کسانی که کار در هنرهای نمایشی هستند و نه از لحاظ اقتصادی به خوبی خاموش. و با اجرای آنها نیاز به کمک به جزر و مد در طول این روز است.”

این هنرمندان نیز به امید این تشویق خواهد کرد تا مخاطبان است. “در حال حاضر اکثر مردم در انزوا در خانه در سراسر جهان است. آنها خیلی به دنبال در اینترنت به طور مداوم گرفتن اطلاعات در تاج. مخاطبان نیز نیاز به استراحت,” او می گوید و اضافه کرد با خنده “این عدم اطمینان ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر استرس زا است. من عطسه صبح و نگران کردم!”

در حالی که این تیم هنوز کار بر روی فرمت کنسرت کریشنا روشن است که آنها به دنبال خواهد داشت از همه جریان های اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. “وجود خواهد داشت هیچ مخاطبان و تنها ضروری مورد نیاز مردم برای عملکرد صوتی و حاضر خواهد بود,” او می گوید.

اصلی جوشیدن از تماشای از راه دور? آنها در حال گرفتن درخواست. “فقط آن را در رسانه های اجتماعی ما پست های چند روز پیش رو است.”

بلیط, قیمت ₹1,500 هر یک برای #ShutInConcert در دسترس خواهد بود https://shaale.com/live/TheShutInCarnaticConcert. خرید از دسترسی به حق شما را به تماشای livestream و بر روی تقاضا فیلم ها برای دو روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی