شطرنج | ‘جانور’ آماده به اعتصاب دوباره

Viswanathan نند یک بار به نام او ‘جانور’.

B. Adhiban بازی مانند یک همزمان شطرنج نمایش در شب شنبه به تولید پول برای هند در مبارزه با کروناویروس.

او برنده تمام او در 18 بازی در این رویداد تصور توسط آناند و سازماندهی شده توسط chess.com. تنها بازیکن به پایان با یک صد درصد رکورد Adhiban کامل بازی های خود را زودتر از دیگران (آناند Koneru Humpy, Vidit Gujrathi P. Harikrishna و D. Harika).

ممکن است آن را تنها یک رویداد نمایشگاه و رقبای خود نشده اند ممکن است استاد بزرگ اما عملکرد او ساخته شده است او را خوشحال.

نه در فرم خوب

Adhiban نشده است داشتن یک زمان بزرگ پس از تبدیل شدن به تنها پنجم هندی به صلیب جادویی 2700-علامت گذاری در فیده امتیاز در 2019.

در ماه آوریل گذشته به او رسیده بود یک حرفه ای-جهانی بالا-رتبه بندی از 38 با 2701 Elo امتیاز. یک سال در رتبه خود را به 2659.

او هنوز هم در هند شماره 4 و رتبه 82 در جهان است. “این احساس خوبی برای انجام این کار به خوبی در آنلاین همزمان با رویداد. من به طور کامل از آن لذت می برد” Adhiban گفت هندو.

“هنگامی که آناند به من گفت در مورد این کار من موافقت می شود بخشی از آن را رک و بی پرده. من فکر کردم آن بود که هند قوی ترین بازیکنان بودند که با هم برای یک علت نجیب.”

27 ساله از چنای زندگی می کردند تا به شهرت او به عنوان یک حمله و سرگرم کننده, بازیکن, به عنوان او قمار خود را در دهانه های با شاه را Morra و کرون می گیرید gambits.

“این Vidit که پیشنهاد کرد که من سعی می کنم کسانی که دهانه” نشان داد Adhiban. “من خوشحالم که من به او گوش. من احترام زیادی برای او تحسین و قوام خود را.”

Adhiban گفت که [قوام] چیزی بود که او می خواست خود را در بازی. وی افزود: او نمی تواند خود را حفظ 2700 امتیاز به دلیل برخی از فقیر مسابقات در طول یک سال گذشته. “دو نفر از کسانی که در چین; شما ببینید coronavirus از من قبل از هر کس دیگری!” او به شوخی.

این ‘جانور’ اعتماد به نفس بود از به دست آوردن خود را Elo امتیاز. “من می دانم که در آن من را اشتباه رفت. من در تمرکز بیش از حد بر روی رتبه,” او گفت:. “من همچنین ساخت اشتباهات قابل اجتناب در برابر پایین تر-دارای مخالفان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>