شطرنج | Caruana مورد علاقه به بیرون می آیند در بالای

سینماها تعطیل هستند. کرکره پایین در مراکز. Stadia خالی هستند. Coronavirus تا به فشار دادن دکمه مکث در جهان است.

هر روز طلوع با خبر از لغو و یا به تعویق افتادن یک رویداد بزرگ ورزشی. روز سه شنبه در روسیه هر چند یکی از بزرگترین مسابقات از سال در شطرنج را دریافت کنید در جریان است. نامزدها مسابقات باز می شود در یکاترینبورگ که دارای برخی از بلندترین ساختمان ها در روسیه است.

سه هفته از عمل

سه هفته بعد بگویید که از میان هشت بازیکن ایستاده بلندترین و سهام این ادعا را به چالش مگنوس کارلسن برای بعد از مسابقات قهرمانی جهان برگزار می شود بعد از آن در سال.

برای uninitiated قهرمان شطرنج جهان امتیاز از بازی عنوان بازی به طور مستقیم – یک بیت مانند ویمبلدون قهرمان شدن کشت مستقیم به فینال. که معمولا شده سفارشی در شطرنج برای چند دهه.

پس از آن است که در واقع بسیار دشوار است برای کسی که برای ظهور به عنوان قهرمان جدید.

در 134-سال-سابقه قهرمانی وجود دارد که باید 16 قهرمانان بی چون و چرای.

کارلسن شد 16 زمانی که او سرنگون Viswanathan آناند در سال 2013 در دومی زادگاه چنای.

در اواخر سال 2018 در لندن, نروژی نابغه داده شد یک مبارزه دشوار در عنوان مطابقت با Fabiano Caruana.

بازی گره خورده بود 6-6 و آن را از طریق کراوات شکن که کارلسن emeged پیروز است. Caruana است که بسیار مورد علاقه به رقیب یک بار دیگر.

سازمان دیده بان برای Liren

ایتالیایی-آمریکایی است که جهان شماره 2 با 2842 Elo امتیاز. او می تواند چهره stiffest چالش از دینگ لارن جهان شماره 3 از چین با یک امتیاز از 2805.

روس الکساندر Grischuk (2777), Ian Nepomniachtchi (2774) و کیریل Alekseenko (2698), هلندی Anish Giri (2763), فرانسه Maxime Vachier-Lagrave (2767) و چین وانگ هائو (2762) هستند و دیگران در نزاع است.

“من فکر می کنم Caruana است بیش از حد قوی برای این زمینه می گوید:” بر اساس بمبئی-استاد بزرگ Pravin Thipsay. “او به عنوان ثابت در آخرین قهرمانی او مطرح می تواند سخت ترین چالش برای کارلسن.”

Caruana سخت ترین چالش در یکاترینبورگ می آیند از Liren. او وارد شده بود همراه با تیم خود را از چین (کانون تاج) بوده و در قرنطینه.

نه این که هر بازیکن شطرنج می خواستم به تاج و بازی در آن نامزد. Teimour Radjabov از Azerjaiban کشیده بود و درخواست کرده بود که شطرنج جهان فیده حاکم بر بدن برای به تعویق انداختن مسابقات (او جایگزین شد Vachier-Lagrave).

Caruana پیدا کرده بود پرواز خود را به روسیه لغو شد و بدون اطلاع قبلی بود اما قادر به تخته, دیگر بعد از آن. فیده در هیچ خلق و خوی برای تغییر برنامه از نامزدها بیان کرد که هشت بازیکن مسابقات نمی تواند نسبت به یک رویداد بزرگ.

آناند نقش جدید

یکی می تواند به دنبال مسابقات آنلاین زندگی می کنند و در chess.comیکی می توانید گوش دادن به تفسیر از آناند که در آلمان پس از رقابت در بوندسلیگا شطرنج لیگ به دلیل محدودیت های مسافرتی.

پنج بار قهرمان جهان ساخت اولین خود را به عنوان یک مفسر است. با توجه به دانش عمیق و تجربه و توانایی تجزیه و تحلیل به سرعت بیان و حس شوخ طبعی او باید یک درمان برای گوش دادن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر