با توجه به این که شطرنج یک ورزش داخلی نامزدها در مسابقات است در روسیه حتی اگر رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لغو شده اند, با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. اما بر خلاف باور عمومی همه بازیکنان شطرنج محدود در داخل خانه می تواند ادامه کار بر روی بازی خود را بر روی کامپیوتر.

درخواست جهانی سریع قهرمان Koneru Humpy مثلا. “شما نمی تواند هر گونه حواس او را پرت در هنگام آموزش است. و این متفاوت است. یک مستند که در آن هر کس مجبور است در خانه بماند. پس من باید به مراقبت از من 30 ماهه, Ahana آن است که آسان نیست برای اوقات فراغت برای شطرنج,” او گفت: هندو از ویجیاوادا. “ما عادی روزانه برنامه به معنای رها کردن او در خانه پدر و مادر و انجام آموزش. در حال حاضر از آنجا که او نمی تواند بیرون رفتن با توجه به اقدامات پیشگیرانه آن است که یک 24×7 برای Anvesh Dasari [شوهر] و من,” او گفت:.

عدم قطعیت

“اگر چه این اولین بار است که من تا به حال نگاهی به یک استراحت طولانی (یکی از آخرین زمانی که او باردار بود) این متفاوت است. وجود عدم قطعیت با آنچه اتفاق می افتد در اطراف جهان و در کشور ما” 32 ساله Humpy گفت.

نامزدها مسابقات عين شطرنج بیش از حد به شدت تحت تاثیر قرار به عنوان اروپا شده است توپی از فعالیت با بسیاری از سرخپوستان برجسته در لیگ وجود دارد به خصوص در اسپانیا.

با ایتالیا که بدترین ضربه Humpy است مطمئن شوید که اگر فیده زنان جایزه بزرگ سری برنامه ریزی شده وجود دارد در ماه مه برگزار خواهد شد.

“هر چند رسمی هیچ ارتباطی با توجه به سناریو ترسناک, آن بعید به نظر می رسد که از آن خواهد شد در” جهان شماره 2 گفت.

از رویدادهای مهم دیگر به انتظارنشسته بودند تا برای او المپیاد در ماه اوت در مسکو و جهان, حذفی, قهرمانی در بلاروس در ماه سپتامبر.

“در مورد این دو رویداد ما می تواند خوش بینانه به همه چیز ممکن است بهبود با توجه به اقدامات انجام گرفته توسط دولت در اینجا و جاهای دیگر.” Humpy به دادگاه تجدید نظر به هر شهروند به عهده دارد و به دنبال دستورالعمل حفظ اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی