چیدمبرم بازدید در Nadda

سابق اتحادیه وزیر دارایی P. Chidamabaram روز سه شنبه گزارشی در BJP جمهور J. P. Nadda برای متهم کنگره “امضای یک یادداشت تفاهم با حزب کمونیست چین” (CCP) و سابق کنگره و رئیس راهول گاندی از “تلاش برای تقسیم کشور و demoralise نیروهای مسلح.”

در یک سری از توییت آقای Chidamabaram خواسته آقای Nadda برای پاسخ به تعدادی چینی تهاجم تحت نارندرا.

“BJP رئیس جمهور آقای Nadda خواسته ex-PM,,,, Dr مانموهان سینگ به توضیح 600 چینی تهاجم به هند بین سال های 2010 و 2013. بله, وجود دارد, تهاجم, اما, هیچ, هند سرزمین اشغال شده بود توسط چین و هیچ زندگی از سربازان هندی را از دست داده بودند در درگیری های خشونت آمیز. خواهد Mr Nadda لطفا بپرسید در حال حاضر PM به توضیح 2,264 چینی پس از تهاجم سال 2015 ؟ من شرط می بندم او نمی خواهد به جرات پرسیدن این سوال” ارشد کنگره رهبر گفت.

از دوشنبه کنگره و بی جی پی شده است که در تلخ توییتر ارز پس از, نخست وزیر سابق, مانموهان سینگ, هشدار آقای مودی “به فکر خود lamguage و اجازه نمی دهد که اظهارات خود را به توجیه توسط چینی ها”.

دکتر سینگ اشاره شد به آقای مودی بیانیه در ژوئن 19 همه نشست که “هیچ یک تا به حال نفوذ به سرزمین های هندی و هیچ کدام تا به حال اسیر هر هندی posts.”

در یک سری از توییت آقای Nadda نه تنها حمله به دکتر سینگ, بلکه سوال این کنگره را در رابطه با CCP و دلیلی برای حمله به مودی دولت بر سر این موضوع.

“آیا BJP سوال UPA بین سال های 2004 تا 2014 در چین تاخت و تاز و انتقاد UPA چین سیاست ؟ پاسخ مثبت است چند بار. آیا BJP حفظ حزب به حزب روابط با حزب کمونیست چین در طول 2004-14? پاسخ این است که بله اگر شما هر گونه شک درخواست آقاي Nitin کرد” آقای Chidamabaram گفت: برچسب زدن یک گزارش خبری نشان میدهد که چگونه BJP به طور مداوم مورد حمله Manmohan Singh سیاست دولت.

“هندو در صفحه 1 به نقل از منابع رسمی می گوید که فرمانده سطح مذاکرات با هدف “بازسازی status quo ante”. آن را نیز می گوید که “چین نقل مکان کرد تا به انگشت 4 و متعهد شده است که عمده ساخت بین انگشت 4 و 8″ همه اینها در Ladakh. آیا این نه نقطه به تهاجم و اشغال سرزمین های هندی” او اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>