ارشد کنگره رهبر P. چیدمبرم روز چهارشنبه نخست وزیر نارندرا مودی در سراسر کشور مستند اعلام یک “لحظه نقطه عطفی” در این کشور مبارزه با کروناویروس و به دادگاه تجدید نظر به مردم به سربازان از آقای مودی که او توصیف به عنوان ‘فرمانده’ از مبارزه.

سابق وزیر دارایی نیز ارائه شده در 10 نقطه انتقال پول نقد طرح برای مردم برای مقابله با بحران اقتصادی بوجود آمده است که با توجه به مستند.

“ما باید پشت سر ما بحث قرار گرفت که قبل از مارس 24 و نگاه بر سراسر کشور مستند به عنوان آغاز یک جنگ جدید است که در آن مردم پای سربازان و PM فرمانده. ما مدیون وظیفه به گسترش ما کل پشتیبانی به نخست وزیر و دولت مرکزی و دولت” آقای چیدمبرم گفت: در یک یا دو صفحه ای ،

برای قرار دادن پول نقد و مواد غذایی در دست مردم, او از دولت خواست به دو برابر مبلغ پرداخت شده/پرداخت تحت PM-KISAN (به ₹12,000) و انتقال مقدار اضافی بلافاصله به حساب بانکی هر ذینفع.

“آوردن کشاورزان مستاجر تحت PM-KISAN. نگاهی به لیست از دولت های ایالتی و انتقال ₹6000 + ₹6000 (در دو قسط) به حساب بانکی هر یک از مستاجر کشاورز. نگاهی به لیست ثبت نام MGNREGA کارگران و انتقال مبلغ ₹3000 به حساب بانکی هر ذینفع” او گفت:.

برای شهری فقیر او پیشنهاد کرد که دولت انتقال ₹6,000 و ارائه 10 کیلوگرم برنج یا گندم رایگان از طریق توزیع مغازه ها برای هر جیره دارنده کارت.

“باز کردن یک ثبت نام در هر بخش یا بلوک و دعوت از افرادی که دریافت کرده اند پرداخت تحت هر یک از دسته بندی های ذکر شده در بالا به ثبت نام خود و آدرس و Aadhaar. مردم کوچه و خیابان و destitutes را تحت این رده سقوط. پس از حداقل تایید باز کردن یک حساب بانکی در هر یک از نام [اگر در حال حاضر وجود دارد یک] بذر آن با Aadhaar و انتقال Rs. 3000 به هر حساب بانکی,” او گفت:.

پیشنهادات دیگر شامل ارائه دستمزد یارانه به همه ثبت نام کارفرمایانی که کارکنان خود را در طول مستند دوره درخواست بانک ها برای تاخیر در پرداخت و تربیه تا 30 ژوئن تمدید مهلت برای پرداخت مالیات تا تاریخ 30 ژوئن و کاهش کالا و خدمات مالیات (GST) در کالاهای اساسی.

“قطع GST نرخ 5 درصد در تمام دستمزد کالاهای ضروری کالا و خدمات و کالاهای مصرف برای دوره 1 آوریل تا 30 ژوئن 2020,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی