وزیر Pramod Spike ناراحت با ‘ملنگ’ بدنام تصویر گوا

این ادعا که Mohit Suri را ملنگ پروژه های گوا در نور ضعیف به عنوان یک دارو haven دولت از این پس تنها اجازه عکسبرداری از فیلم ها پس از یک موضوعی بازرسی وزیر Pramod Spike روز چهارشنبه گفت:.

“از این به بعد در حالی که دادن اجازه سرگرمی جامعه گوا را بررسی داستان و به آنها اجازه داده نخواهد شد به بدگویی تصویر از دولت است. تنها پس از آن خواهد شد ما را اجازه” Spike به خبرنگاران گفت: وقتی پرسید که آیا او احساس کردند که به تازگی منتشر شده “ملنگ” است که در بسیاری از صحنه های مصرف مواد مخدر و دیوانه احزاب در گوا بدخیم تصویر از دولت ساحلی است.

 

سرگرمی جامعه گوا است که یک سازمان دولتی است که در خدمت به عنوان یک گره بدن برای اعطای مجوز تیراندازی در دولت است.

Spike همچنین گفت که گوا دارای یک وضعیت نظم و قانون در میان بسیاری از علامت + و در نتیجه آن را ناعادلانه به تصویر کشیدن دولت به عنوان یک مقصد برای مواد مخدر.

“دولت ما خوب است قانون و نظم است. چرا باید آنها تمرکز (و) تصویر کشیدن دولت به عنوان یک محل (با) مواد مخدر و چیزهای دیگر ؟ قبل از دادن اجازه در حال حاضر ما حداقل از طریق موضوع و دیدن آنچه که آنها نشان در مورد گوا” Spike تکرار کرد.

پرسید که آیا او آگاه بود که این فیلم را گشایش اعتبار با تشکر از شما توجه داشته باشید برای ‘وزیر Pramod Spike’ برای همکاری Spike گفت که او از آن آگاه نیست.

ملنگ ستاره آنیل کاپور, Aditya Roy Kapur, Disha Patani و Kunal Kemmu در نقش محوری شده است و در گوا و موریس.

اگر چه دولت است که به عنوان یکی از محبوب ترین ساحل تفریحات شبانه و مقاصد گردشگری گوا بیش از چند دهه را نیز به دست آورده رسوایی به عنوان یک مقصد برای مواد مخدر-گردشگری به خصوص دولت ساحل-fronted خط ساحلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر