Childline ثبت کمتری در تماس های سوء استفاده جنسی

افزایش افروزی توسط پلیس و یک هشدار به جامعه مدنی به نظر می رسد, را نجات داد تعداد قابل توجهی از کودکان در کشور از جنایات در طول COVID-19 مستند دوره است.

شده است وجود دارد یک سقوط قابل توجهی در تعدادی از سوء استفاده جنسی از موارد در طول 20 روز گذشته رفتن تعداد تماس پریشانی از رسیدن به Childline تلفنی شماره 1098. این تعداد کاهش یافته و به حدود 60 درصد در بسیاری از مناطق در طول دوره نسبت به مدت مشابه در ماه قبل است.

تعداد تماس های دریافت شده در 24×7 خط تلفن کاهش یافته و به حدود 25 از متوسط 60 در طول دوره قبل است. در عین حال یکی نمی تواند می گویند که کودکان کاملا امن در طول دوره به عنوان شکایت از هر دو جسمی و روانی سوء استفاده ریخت به خط تلفن گفت: Chidline منابع.

می تواند وجود داشته باشد ممکن است یک افزایش در تعداد شکایات بار محدودیت های اعمال شده بودند کاسته رسمی گفت.

تنبیه بدنی

در برخی موارد کودکان شکایت در برابر پدر و مادر خود را که بنا به گزارش ها با توسل به خشن تنبیه بدنی برای تربیت آنها. چند پدر و مادر زنگ زد تا خط تلفن به شکایت که در بخش خود را که ارائه زشت و ناپسند و محتوای نامناسب از طریق تلفن.

کودکان گم شده

شش مورد از دست رفته کودکان گزارش شده در طول دوره. خوشبختانه همه می تواند در هیچ زمان.

در برخی از موارد از دست رفته کودکان تا به حال خانه های خود را ترک بدون اطلاع پدر و مادر و یا درخواست مجوز خود را. اگر آنها یافت می شود از خانه های دوستان خود و یا بستگان پدر و مادر و داوطلبان تا به حال تحت ضربه شدید که به طول انجامید برای چند ساعت پتروشيمي داوطلب از سازمان است.

مجبور بودن در داخل خانه, برخی از کودکان تبدیل ناآرام اجبار پدر و مادر به تماس بگیرید تا داوطلبان. چند نفر دیگر در میان گرفتار مبارزه با پدر و مادر بود و به دنبال حمایت از داوطلبان برای مقابله با وضعیت داخلی گفت: یک داوطلب مرکزی از کرالا.

برخی از اضطراب تماس گیرنده به دنبال اطلاعات پزشکی در COVID-19. برخی دیگر ساخته شده با استفاده از خط تلفن برای دعوت از توجه مقامات در مورد تاخیر در عرضه کالاهای اساسی از طریق جیره مغازه ها. به عنوان بسیاری از 80 تماس دریافت شد از کودکان در تاخیر عرضه از مقررات. دریافت تماس به داوطلبان هشدار داده مدنی مقامات نگران است که به دنبال آن با عمران منابع بخش. بسیاری از این خواستار آن است که فرض های ساخته شده توسط کودکان پس از درخواست توسط پدر و مادر خود گفت: یک داوطلب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>