کودکان و احساسات

بنگلور مبتنی بر تئاتر برای تغییر چیزی خاص برنامه ریزی شده برای کودکان شروع در مارس 6. “ما تصمیم به شناور ابتکار نه rasas (احساسات) است که اجباری لازم برای تئاتر هنر است. قصه گوهای حرفه ای و بازیگران در سراسر جهان گرد هم می آیند به روایت داستان (اول شخص/برون سپاری با شخصی حکایات) در نه احساسات: shringara (عشق/زیبایی), hasya (خنده) کارونا (غم و اندوه/از دست دادن), raudra (خشم), veera (شجاعت), bhayanaka (ترور/ترس), bibhatsya (انزجار), adbhuta (تعجب/تعجب) و shantha (آرامش/آرامش),”می گوید: Sujatha Balakrishnan, بنیانگذار تئاتر برای تغییر.

Children and emotions

برای آنلاین رویداد, که برگزار خواهد شد بیش از یک هفته با شروع از 6 ساعت در مارس 6, بازیگران, ضبط ویدئو در یک rasaکه در آن آنها را به یک داستان و همچنین شامل حکایات شخصی. قصه Vikram Sridhar را معرفی خواهد کرد و این رویداد. پارواتی Ramchandran یک بازیگر از بمبئی بگویید یک داستان در کاروناکه شما معرفی کودکان به دست/غم و اندوه در راه زیبا. هنرمندان مانند Abhishek Iyengar, Pooja Tripathi و Mimansa Ojha نیز بخشی از این رویداد. “من نیز هنتای پرستار سونیتا که از Spandana ارشد مراقبت او طول می کشد مراقبت از مادر من. او یک پرکار کانادا شاعر خواهد بود و با سرودن یک شعر در خشم است که او را برای انجام این رویداد می گوید:” Sujatha.

Children and emotions

صحبت کردن در به همین دلیل او تصمیم به انجام یک رویداد در rasas Sujatha توضیح می دهد: “به عنوان یک جامعه ما نیست آدرس تمام احساسات خود را با ترس از آنها را در بهترین منافع کودک. به نقل قول از چه بازیگر پارواتی می گوید: این بسیار شبیه به هوارد گاردنر هوش چندگانه نظریه که می گوید: تمرکز ما فقط روی ریاضی و زبان و مهارت های خروج از دیگران است. مهارت های فردی مثلا شبیه به کارونااست که شفقت/اندوه/و از دست دادن است که نیاز به ساعت برای کودکان برای کمک به این بیماری همه گیر. اعتقاد بر این است که ترس و وحشت است که در بهترین منافع کودک و بنابراین ما به ندرت در مورد آن صحبت کنید. این نتایج در بیش از protectiveness که مخل به توسعه است. روانشناس کنی اما استدلال می کند که داستان های ترسناک مانند کابوس هستند یک نوع تمرین زندگی واقعی ترس, کمک به کودکان یاد بگیرند که برای مقابله با این احساسات در پایین مخاطرات محیط زیست است. جامعه شناس Margee کر یک “ترساندن متخصص” که در مطالعات ترس می گوید: ترسناک تجربه می تواند یک ابزار مفید در حال توسعه اعتماد به نفس و می تواند برای افزایش اعتماد به نفس است.”

این رویداد برگزار خواهد شد در تئاتر برای تغییر Facebook صفحه. Sujatha امیدوار است که این رویداد را در ارتباط با کودکان در سراسر مرز. “ما همچنین به اشتراک گذاری ویدئوها با سازمان کار با کمتر ممتاز فرزندان. پیام ما این است که “در محیط داخلی و یا در فضای تئاتر هنر همیشه برای باز کردن درب برای یادگیری سرگرم کننده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید