کودکان در جنوب آسیا می تواند بحران بهداشتی در میان COVID-19: یونیسف

با ابراز نگرانی از اختلالات ناشی از در واکسن با توجه به کروناویروس (COVID-19) همه گیری این صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) هشدار داد که روز پنجشنبه در جنوب آسیا می تواند در عین حال یکی دیگر از بهداشت و درمان اضطراری اگر کودکان در سراسر منطقه دریافت نمی کنند زندگی خود را-صرفه جویی در مصرف واکسن عکس.

 

تقریبا یک چهارم از جهان unimmunised یا بخشی از واکسینه کودکان – حدود 4.5 میلیون کودک در جنوب آسیا است. تقریبا همه آنها یا 97% زنده, در, هند, پاکستان و افغانستان است.

با مستند در محل به عنوان بخشی از رمان coronavirus پاسخ معمول واکسن شده اند به شدت مختل و پدر و مادر به طور فزاینده ای تمایلی به گرفتن فرزندان خود را به مراکز درمانی به صورت معمول jabs. پراکنده شیوع بیماری های قابل پیشگیری با واکسن بیماری ها از جمله سرخک و دیفتری در حال حاضر دیده شده است در بخش هایی از بنگلادش و پاکستان و نپال.

جنوب آسیا و منطقه نیز به دو از آخرین فلج اطفال بومی کشورهای جهان, افغانستان و پاکستان است.

واکسن سهام در حال اجرا خطرناکی پایین در برخی از کشورهای منطقه به عنوان زنجیره تامین شده است مختل با ممنوعیت سفر و پرواز لغو شد. تولید واکسن نیز اختلال ایجاد اضافی کمبود می گوید: پل Rutter منطقه ای بهداشت مشاور یونیسف دفتر منطقه ای جنوب آسیا (رزا).

 

بسیاری از امکانات بهداشتی در سراسر منطقه که در آن میلیون ها نفر از کودکان به طور معمول واکسینه بسته شده اند و کمک رسانی جلسات شده اند به حالت تعلیق اضافه کردن به چالش بکشد.

آسیای جنوبی صورت می تواند در عین حال یکی دیگر از بهداشت و درمان اضطراری اگر کودکان در سراسر منطقه دریافت نمی کنند و زندگی خود را-صرفه جویی در مصرف واکسن عکس یونیسف گفت.

به عنوان طولانی به عنوان خط مقدم سلامت کارگران را به اقدامات احتیاطی مناسب به خصوص شستن دست های خود را وجود دارد هیچ دلیلی برای واکسیناسیون – در واقع آن را بسیار مهم است که واکسیناسیون در ادامه می گوید: Rutter.

در سراسر منطقه ملی واکسيناسيون مبارزات انتخاباتی شده اند به تعویق افتاد. بنگلادش و نپال به تعویق افتاد خود را ملی سرخک و سرخجه مبارزات در حالی که پاکستان و افغانستان را به حالت تعلیق در آنها فلج اطفال مبارزات.

 

یونیسف به شدت توصیه می کند که که در آن واکسیناسیون فرزندتان مبارزات انتخاباتی به حالت تعلیق درآمد دولت شروع به برنامه ریزی دقیق در حال حاضر به شدت فعالیت های واکسیناسیون فرزندتان هنگامی که COVID-19 همه گیر تحت کنترل است.

ما بسیار نگران در مورد تاثیر گرفتن کودکان واکسینه می گوید: ژان گاف مدیر یونیسف رزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>