چین اذعان ‘پیشرفت’ نسبت به عدم مشارکت در لاک

چین روز دوشنبه گفت: “پیشرفت” نسبت به متارکه و د-تنش در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) با اولین نشانه هایی از عقب نشینی نیروهای خود در Galwan دره گزارش روز دوشنبه.

چینی سربازان باید “تغییر” در دو کیلومتری این سایت از 15 ژوئن درگیری های خشونت آمیز در Galwan دره در شرق لاداخ ارشد هندی گفته اند هندو.

در پکن به وزارت خارجه چین اذعان شده است پیشرفت نسبت به متارکه.

“در تاریخ 30 ژوئن چینی و هندی سربازان برگزار شد فرمانده در سطح ایران. دو طرف همچنان به کار برای اجرای توافق رسیده که در دو دور قبلی مذاکرات [در ژوئن 6 و 22 ژوئن],” سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت.

“وجود دارد پیشرفت در خط مقدم سربازان در نظر گرفتن اقدامات موثر برای خلاص و کاهش تنش” آقای ژائو گفت:, و اضافه کرد که آن امیدوار هند با چین و “از طریق اقدامات مشخص در اجرای توافق و ادامه ارتباط از طریق نظامی و کانال های دیپلماتیک به طور مشترک فشار برای د-تشدید منطقه مرزی”.

به عنوان هندو گزارش داد: مردم ایران ارتش آزادی (PLA) منتقل شده بود در هند ادراک از لاک در Galwan ولی بعد از 15 ژوئن حادثه زمانی که 20 سرباز کشته شدند. چین نیز ساخته سازه در هند در کنار لاک در Pangong Tso و مذاکرات برای حل و فصل این وضعیت وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>