چین و هند خواستار خروج از Galwan دره

مقامات چین مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) و وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت: چین تا به حال خواستار خروج از پرسنل و امکانات از Galwan دره در ژوئن 6 فرمانده کل سپاه شد.

یک برخورد در 15 ژوئن در دره که هند گفته است در زمانی صورت گرفت که خشونت رو خاموش رخ داده در طول ده-تشدید روند به توافق در مذاکرات, جان 20 سربازان هندی.

چینی وزارت خارجه و وزارت دفاع روز چهارشنبه متهم هند از شکستن ژوئن 6 قرارداد و ادعا هند موافقت کرده بود به گشت در دره و یا ایجاد امکانات وجود دارد.

دره آغاز می شود از تلاقی Galwan و Shyok رودخانه اما خط کنترل واقعی (LAC) اجرا می شود در شرق این تلاقی در دره. چین اما در حال حاضر خواستار یک هندی خروج از کل دره و محدود کردن هند به Galwan خور که در آن دیدار Shyok. چهار دیدگاه از پکن حاکی از آن است که توصیف لاک در “خور” از رودخانه است.

سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: “این سمت هند رفت که در برابر توافق دوجانبه. سمت هند در اولین توافق برای خروج پرسنل از Galwan دره و پس از آن بود و آن را منحل امکانات آن به عنوان درخواست شده توسط طرف چینی. در اولین جلسه فرمانده در ژوئن 6, سمت هند متعهد به هیچ خاطی از Galwan ولی برای گشت و برای ساختمان است. دو طرف توافق کردند به راه اندازی رصدخانه پست ها در دو طرف Galwan رودخانه خور اما سمت هند رفت و در برابر این توافق و خواست چین برای از بین بردن چین و پست و همچنین آن را به عبور از خط کنترل واقعی (LAC)” که منجر به برخورد.

هند گفت: این برخورد باعث شد چین نقض 6 ژوئن توافق و راه اندازی یک پست در هند در کنار لاک. هند گفت: مقامات این لاک که هر دو طرف شده بود مشاهده شده است در شرق تلاقی Galwan و Shyok نزدیک گشت نقطه 14 که در آن درگیری رخ داده است.

در چهارشنبه PLA ارشد سرهنگ و دفاع سخنگوی وزارت وو کیان گفت: “چین حاکمیت بر Galwan دره” و “برای سال های بسیاری چینی نگهبانان مرزی شده اند و گشت زنی و انجام وظایف خود را در اینجا.”

“از ماه آوریل سال جاری به مرز هند دفاع نیروهای یک جانبه امکانات ساخته شده در منطقه و چین بارها ساخته شده تضمینی و تظاهرات در این. در ساعات اولیه مارس 6, هند نگهبانان مرزی خط عبور و وارد خاک چینی برای ساخت موانع مسدود کردن عادی گشت زنی چینی ماموران مرزی و اقدام به طور یک جانبه تغییر وضعیت از کنترل مرزی است. مرز چین نیروی دفاع تا به حال اقدامات لازم برای تقویت سایت پاسخ و کنترل منطقه مرزی” او گفت:.

در فرمانده کل سپاه در سطح ملاقات در ژوئن 6, او گفت: هر دو طرف توافق کردند که “به اقدامات عملی برای کاهش این وضعیت در مناطق مرزی.” این شامل هند “امیدوار کننده نیست و به گشت زنی و ایجاد امکانات در دهان Galwan رودخانه” یا Galwan-Shyok تلاقی. دو طرف توافق کردند به عقب نشینی نیروهای نظامی در دسته طریق یک جلسه از فرماندهان محلی.

“آنچه تکان دهنده است این است که در شب 15 ژوئن هند مقابل خط مرزی نیروهای آشکارا نقض توافق از سوی دو طرف [در ژوئن 6] رفت و به عقب و جلو در سراسر خط عبور لاک دوباره و به عمد باعث چین,” او گفت:.

“در حالی که مذاکره در نقطه چینی افسران و سربازان بودند ناگهان به شدت مورد حمله سمت هند. این باعث درگیری شدید فیزیکی بین افسران و سربازان در هر دو طرف و در نتیجه تلفات,” او گفت:.

هند با این حال تاکید شده بود که طرف چینی حمله کردند که نیروهای خود را در یک “قبل از عبادت” شیوه زیر یک اختلاف بیش از یک چادر توسط چین در هند در کنار لاک.

ارشد سرهنگ وو همچنین گفت که وزرای دفاع دو کشور شده بود در ارتباطات از طریق تلفن پس از حادثه است.

او گفت: “چینی ها نگهبانان مرزی گرفته اند تعیین اقدامات لازم برای دفاع از خود و قاطعانه در پاسخ به اعمال خشونت آمیز از طرف هند به طور موثر حفاظت از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی. این حادثه به طور کامل ناشی از هند را نقض اجماع و یک جانبه تحریک. این اتفاق افتاد به طور کامل بر طرف چینی از لاک مورد تایید هر دو طرف مسئولیت نهفته است به طور کامل با هند است. طرف چینی نیاز به سمت هند به شدت مجازات عاملان و به شدت کنترل خط مقدم سربازان به اطمینان حاصل شود که این حوادث را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.”

ارشد سرهنگ وو گفت: هر دو طرف تا به حال شده است در تماس از طریق نظامی و کانال های دیپلماتیک پس از برخورد. “چین و هند مهم همسایگان به یکدیگر و حفظ صلح و آرامش در منطقه مرزی است و در منافع مشترک هر دو طرف و نیاز به تلاش های مشترک از هر دو طرف. ما امیدواریم که هند و چین دیدار خواهد کرد هر یک از دیگر در نیمه راه به طور موثر اجرای این مهم اتفاق نظر بین رهبران دو کشور به شدت پایبند به توافق توسط دو طرف همچنان به درستی حل و فصل مسائل مربوطه از طریق گفت و گو و مذاکره در تمام سطوح. ما به تلاش های مشترک برای سهولت این وضعیت در مناطق مرزی و حفظ صلح و ثبات در مناطق مرزی” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید