چین نمی تواند تهدید کشورها و قلدر آنها در هیمالیا: Pompeo

حمله به چین برای آن حرکت تهاجمی در برابر همسایگان خود از جمله “تحریک” یک رویارویی مرگبار با هند در شرق لاداخ وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفته است که پکن نمی تواند تهدید کشورها و قلدر آنها در هیمالیا.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در لندن در روز سه شنبه آقای Pompeo گفت: چین یکی از قطعات مهم از بحث های او با همتای بریتانیایی وزیر امور خارجه Dominic Raab.

شما نمی توانید ادعا برای مناطق دریایی است که شما هیچ قانونی ادعا می کنند به. شما نمی توانید تهدید کشورها و قلدر آنها در هیمالیا. شما نمی توانید در تعامل با پوشش یو پی اس و co-opt نهادهای بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی آقای Pompeo گفت.

آقای Pompeo نظر در چینی قلدری خود هیمالیا همسایه آمد و در پاسخ به یک سوال اگر ما می مانند انگلستان به انجام بیشتر برای مقابله با چین است.

من فکر نمی کنم در مورد آن است که راه ما نمی فکر می کنم در مورد آن است که راه. ما فکر می کنیم که کل جهان نیاز به کار با هم به اطمینان حاصل شود که هر کشور از جمله چین رفتار در سیستم بین المللی در راه است که مناسب و سازگار با نظم بین المللی است.

ما صحبت در مورد چگونه ما دیده ایم هنگ کنگ آزادی خرد. ما تماشا می کنیم CCP قلدر همسایگان خود militarise امکانات در دریای چین جنوبی و تحریک یک رویارویی مرگبار با هند آقای Pompeo گفت.

نیروهای نظامی هند و چین در حال قفل شده است و در یک بن بست در مناطق مختلف در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ پس ممکن است 5. وضعیت بدتر شده ماه گذشته پس از Galwan دره درگیری که در سمت چپ 20 ارتش هند پرسنل مرده است.

چین به تازگی بنا به ادعای بیش از Sakteng پناهگاه حیات وحش در بوتان در تسهیلات جهانی محیط زیست (GEF) شورا و مخالف کمک های مالی برای این پروژه است.

چین ادعا می کند تقریبا تمام دریای جنوبی چین را به عنوان قلمرو حاکمیت. چین شده است ساختمان پایگاه های نظامی در جزایر مصنوعی در این منطقه همچنین ادعا برونئی و مالزی و فیلیپین و تایوان و ویتنام است.

بحث بین آقای Pompeo و آقای Raab آمد ساعت پس از انگلستان خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ در پاسخ به بحث امنیت قانون اعمال شده توسط چین در سابق بریتانیا قلمرو.

وی با تمجید از انگلستان برای آن تصمیم اخیر در چین به ویژه کسانی که مربوط به هنگ کنگ و ممنوعیت Huawei از انگلستان 5G شبکه.

من می خواهم از این فرصت برای تبریک دولت بریتانیا برای آن اصولی پاسخ به این چالش ها. شما ساخته شده یک حاکمیت تصمیم به ممنوعیت Huawei از آینده شبکه های 5G. شما پیوسته ام دیگر سازمان ملل را محکوم چین وعده های شکسته در چین و بریتانیا پیمان, او گفت:.

آمریکا می خواهد برای دیدن هر ملتی که درک آزادی و دموکراسی و ارزش های آن است و می داند که این مهم است که به خود و مردم خود و کشور مستقل موفق به درک این تهدید که حزب کمونیست چین است که نما به آنها و به کار هر دو خود و در مجموع برای بازگرداندن آنچه حق آنهاست ،

توصیف دیدار با آقای Raab به عنوان مولد آقای Pompeo گفت که آنها در مورد چالش های ارائه شده توسط حزب کمونیست چین (CCP) و COVID-19 ویروس است که نشات گرفته از ووهان چین.

“به نمایندگی از مردم آمریکا من می خواهم به گسترش تسلیت به مردم ضرر و زیان خود را از این پیشگیری بیماری همه گیر. CCP را بهره برداری از این فاجعه برای پیشبرد منافع خود بوده و ننگین. به جای کمک به جهان دبیر Xi (داعش) نشان داده است که جهان را چهره واقعی” او گفت:.

همچنین بخوانید: وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo استقبال هند چینی برنامه بان کی مون

پیشتر در روز سه شنبه وزیر دفاع علامت Esper در طول تعامل با لندن فکر می کنم تانک موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک توصیف چینی نظامی تهاجمی فعالیت های “بی ثباتی” و گفت: آمریکا بود “بسیار نزدیک” نظارت بر وضعیت بین هند و چین در امتداد خط کنترل واقعی.

آقای Esper همچنین بر “افزایش” همکاری نظامی با هند و نام آن را به عنوان “یکی از مهم ترین دفاع روابط قرن 21th.”

در سخنرانی خود آقای Esper گفت: چین دارای یک کاتالوگ از رفتار بد که همراه با یک الگوی از آن بی پروایی نشان دادن بی توجهی به تعهدات بین المللی از شکست خود را به رعایت تعهدات خود در سازمان تجارت جهانی به طور منظم بی احترامی به حقوق دیگر ملل تحت 1982 حقوق دریاها, کنوانسیون.

آقای Esper به نام رهبران چین به رعایت قوانین بین المللی و هنجارهای که چین و مردم چین بهره مند شده اند تا حد زیادی از طول سال است.

ما متعهد به سازنده و نتیجه گرا رابطه با چین و در درون ما دفاع ارتباط برای باز کردن خطوط ارتباطی و کاهش خطر آقای Esper گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>