چین سانسور اینترنت در هنگ کنگ

چین پرده برداری کرده است قدرت های جدید به سانسور هنگ کنگ اینترنت و دسترسی به اطلاعات کاربر با استفاده از آن می ترسید امنیت ملی قانون — اما ایالات متحده با تکنولوژی غول قرار داده اند تا برخی از مقاومت با استناد به حقوق نگرانی.

آنلاین سانسور از برنامه های موجود در 116 صفحه دولت سند منتشر شده در پنج شنبه شب که همچنین نشان داد گسترش قدرت به پلیس اجازه می دهد ضمانت حملات و نظارت برای برخی از امنیت ملی تحقیقات.

این شهر اجرایی — نرم افزار-پکن منصوب — باید تصویب نهایی در تمام برنامه های کاربردی برای رهگیری ارتباطات و نظارت پنهان عملیات را با امنیت ملی موارد است. کمتر سرزده نظارت تایید شود می تواند توسط افسران ارشد پلیس.

چین اعمال قانون در نیمه خودمختار هنگ کنگ یک هفته پیش هدف براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی — جمله بندی خود مخفی نگه داشته تا لحظه ای آن را تصویب رسید.

با وجود اطمینان است که تنها تعداد کمی از مردم خواهد بود که بر اساس قانون جدید جزئیات نشان می دهد آن است که رادیکال ترین تغییر در هنگ کنگ آزادی و حقوق از آنجا که بریتانیا دست به شهرستان بازگشت به چین در سال 1997.

“هنگ کنگ دولت را با شور و نشاط اجرای این قانون” رئیس اجرایی کری لام شهر پکن منصوب رهبر به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

“و من forewarn کسانی که رادیکال به تلاش برای نقض این قانون و یا عبور از خط قرمز به دلیل عواقب ناشی از نقض این قانون بسیار جدی است.”

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo صحبت کردن در برابر “Orwellian” حرکت به سانسور فعالان مدارس و کتابخانه ها از آنجا که قانون به تصویب رسید. “تا به حال هنگ کنگ رونق گرفت به دلیل آن اجازه تفکر آزاد و رایگان سخنرانی تحت مستقل و حاکمیت قانون است. نه بیشتر” آقای Pompeo گفت.

آنلاین اطاعت

با دموکراسی کتاب به سرعت از کتابخانه ها و مدارس دولت نشانه در سند است که این امر نیز انتظار اطاعت آنلاین.

پلیس اعطا شد قدرت برای کنترل و حذف اطلاعات آنلاین و اگر وجود دارد “دلایل منطقی” به گمان نقض داده امنیت ملی قانون است.

اینترنت شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات می تواند دستور برای حذف اطلاعات و تجهیزات خود را می توان به دست گرفت. مدیران همچنین می توانید با ضربه جریمه و تا یک سال در زندان اگر آنها نروند. این شرکت همچنین انتظار می رود به ارائه مدارک شناسایی و سوابق رمزگشایی کمک.

فناوری بزرگ مقاومت

اما آمریکا بزرگترین شرکت های فن آوری ارائه شده برخی از مقاومت است. Facebook گوگل و توییتر در روز دوشنبه گفت که آنها تا به حال قرار داده و نگه دارید و بر روی درخواست های هنگ کنگ دولت یا نیروی انتظامی برای اطلاعات کاربران.

Facebook و محبوب خود سرویس پیامرسانی واتساپ را انکار درخواست تا زمانی که آن را تا به حال انجام یک بررسی از قانون که شامل “رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و مشاوره با کارشناسان حقوق بشر” شرکت در بیانیه ای گفت.

توییتر و گوگل به خبرگزاری فرانسه گفت که آنها بیش از حد نمی خواهد مطابق با درخواست اطلاعات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>