چین اتهامات 2 کانادایی به جاسوسی

چینی دادستان گفت: در روز جمعه آنها را به اتهام دو بازداشت کانادایی برای مظنون به جاسوسی کیفرخواست که می تواند منجر به حبس ابد در یک مورد است که رانده شده دیپلماتیک گوه بین اتاوا و پکن است.

دیپلمات سابق مایکل Kovrig و تاجر مایکل Spavor دستگیر شدند در اواخر سال 2018 در وزارت امور خارجه اتهامات امنیتی به زودی پس از کانادا مقامات Huawei Technologies Co ارشد مالی افسر Meng Wanzhou در ونکوور در ایالات متحده حکم. در حالی که چین مدعی دستگیری ها در ارتباط نیست به خانم Meng سابق دیپلمات ها و کارشناسان گفته اند که آنها در حال استفاده هستند فشار کانادا.

چین بارها خواستار خانم Meng انتشار و هشدار داده است در کانادا که در آن صورت می تواند عواقب برای کمک به ایالات متحده در مورد او.

‘سرقت اسرار دولتی’

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: به طور منظم جلسه روز جمعه که کیفرخواست شد “به ویژه جدی در شرایطی که نقض ماده 111 از قانون جنایی از جمهوری مردم چین” که مربوط به جاسوسی و اسرار دولت. در زیر این مقاله یک اعتقاد می تواند یک جمله از 10 سال به حبس ابد “در زمانی که شرایط به خصوص جدی است”. اتهامات معنی رسمی آزمایشی می توانید شروع.

کانادا به نام بازداشت “خودسرانه”. سفارت کانادا در پکن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

حزب حاکم کمونیست را مرکزی سیاسی و امور حقوقی کمیسیون گفت: در سال گذشته که آقای Kovrig است متهم به “سرقت و جاسوسی در حساس چینی اطلاعات و هوش است.” آن گفت: آقای Spavor ارائه آقای Kovrig با هوش.

آقای Kovrig آثار برای گروه بین المللی بحران در یک سازمان غیر دولتی است که با تمرکز بر حل تعارض. آقای Spavor, 44, یک تاجر با روابط کره شمالی.

ماه گذشته Huawei خانم Meng, دختر بنیانگذار مخابراتی غول از دست یک حقوقی پیشنهاد برای جلوگیری از استرداد به ایالات متحده به صورت تقلب در بانک اتهامات بی باک امید برای پایان دادن به بازداشت خانگی در ونکوور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>