چین ارتکاب فاحش نقض حقوق بشر علیه Uighurs: انگلستان

بریتانیا روز یکشنبه متهم پکن از “ناخالص فاحش نقض حقوق بشر” بیش از خود را “عمیقا نگران کننده” درمان اقلیت های قومی و مذهبی در چین غربی سین کیانگ منطقه است. حقوق گروه ها و کارشناسان تخمین می زنند که بیش از یک میلیون قومی Uighurs و دیگر ترک زبان اقلیت شده اند گرد به یک شبکه ای از اردوگاه های اقامت اجباری.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab گفت: گزارش مجبور sterilisations جرم و دستگیری ها در عمدتا مسلمان منطقه مورد نیاز بین المللی مورد توجه است. “روشن است که وجود دارد ناخالص فاحش نقض حقوق بشر در جریان… آن را عمیقا عمیقا نگران” او گفت: همسرم.

“گزارش و جنبه های انسانی آن… یادآور چیزی است که ما را دیده اند و نه برای یک زمان طولانی است و این از یک عضو برجسته جامعه بین المللی که می خواهد جدی گرفته شود.”

“ما می خواهیم یک رابطه مثبت (چین) اما ما نمی توانیم دیدن رفتار خواهم که نه اسمش را” آقای Raab اضافه شده است.

نظرات خود را به عنوان تنش میان لندن و چین در حال افزایش بیش از یک میزبان از مسائل.

 

بریتانیا روز سه شنبه متمایل به فشار پایدار از واشنگتن و دستور حذف مرحله به مرحله, چینی, غول مخابراتی Huawei از آن 5G شبکه با وجود هشدارهای از اقدامات تلافی جویانه از پکن است.

دو طرف با هم درگیر شدند و بیش از پکن تحمیل یک بحث امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

ایالات متحده در اوایل این ماه سیلی تحریم ارشد مقامات چینی به عنوان آن خواستار پایان دادن به “وحشتناک” نقض حقوق بشر علیه Uighurs و دیگر تورکان مسلمانان در سین کیانگ.

پکن به سرعت پاسخ داد: با اقدامات ضد در یکی از آخرین قسمت رو به وخامت در ایالات متحده-چین روابط.

آقای Raab گفت که او خواهد شد به روز رسانی قانونگذاران بریتانیا روز دوشنبه در انگلستان دولت گام های بعدی در مورد پکن شدیدی قانون جدید در هنگ کنگ است.

که شامل اعلام نتیجه بررسی استرداد ترتیبات با سابق استعماری خاک.

اما چین سفیر به لندن لیو Xiaoming روز یکشنبه هشدار داد که آن را به یک “مصمم پاسخ” اگر بریتانیا به پیروی از آمریکا در تحریم مقامات چینی به اتهام نقض حقوق بشر. “ما هرگز باور یک جانبه تحریم های ما معتقدیم سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) دارای اختیارات لازم برای اعمال تحریم های” لیو Xiaoming گفت: سی. “اگر دولت انگلیس می رود که تا کنون به اعمال تحریم بر هر نفر در چین چین قطعا مصمم پاسخ به این,” او گفت:.

آقای لیو گفت که او نمی خواهید برای دیدن “tit-for-tat” دیپلماتیک درگیری بین بریتانیا و پکن به عنوان اتفاق می افتد با آمریکا

“من فکر می کنم () u. k. باید خود را مستقل سیاست خارجی و نه از رقص به لحن آمریکایی ها مانند آنچه رخ داده به Huawei,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>