سازمان جهانی بهداشت در فوریه 13 گفت: افزایش شدید گزارش شده COVID-19 نفر در چین به علت تغییر در روش شمارش نیست نشان دهنده یک تغییر بزرگ در این بیماری همه گیر.

چین رسمی مرگ و میر از این کروناویروس جدید و تعداد موارد گزارش شده به طور چشمگیری افزایش یافت و در ماه فوریه پس از آنکه مقامات تغییر راه آنها شمارش عفونت.

“این نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی در مسیر شیوع” Michael Ryan سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما در حال برخورد از آنچه ما درک می کنیم با افزایش موارد 14,000 در یک روز” او گفت:. “این افزایش که شما را دیده ام در 24 ساعت گذشته است که تا حد زیادی در قسمت پایین به یک تغییر در چه موارد گزارش شده.”

همچنین بخوانید: بزاق COVID-19 بيمار حاوی ویروس, مطالعه می یابد | همه چیز در مورد چین coronavirus

دکتر رایان همچنین گفت که او انتظار می رود اعضای یک که رهبری ماموریت بین المللی به چین می رسند بیش از آخر هفته.

در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان که در آن ده ها میلیون نفر از مردم به دام افتاده به عنوان بخشی از یک اقدام بی سابقه قرنطینه تلاش 242 جدید مرگ و میر گزارش شده در فوریه 13. یکی دیگر از 14,840 نفر تایید آلوده در هوبئی به تنهایی با موارد جدید و مرگ و میر تا کنون یکی از بزرگترین و به روز افزایش می یابد از آنجا که بحران آغاز شد.

خارج هوبئی وجود دارد 12 مرگ و میر بیشتر اما تعداد موارد جدید کاهش یافت و برای نهمین روز متوالی با 312 اضافی بیماران.

توضیح داد | که می تواند به مردم انتقال رمان coronavirus? | چگونه که نام یک بیماری جدید

هوبئی مقامات گفت: افزایش داشت چرا که آنها در حال گسترش خود را تعریف عفونت شامل مردم “بالینی تشخیص داده می شود” از طریق ریه تصویربرداری. تا به حال آنها تا به حال تنها تایید موارد پیچیده تر تست آزمایشگاهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی