چین خواسته های هند خروج از Galwan دره

چین خواستار خروج از پرسنل و امکانات از Galwan دره. این سرايت داده بود در فرمانده کل سپاه مذاکرات در ژوئن 6 و 22 ژوئن از مقامات چین مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) و وزارت امور خارجه (MFA)گفت: در روز چهارشنبه.

همچنین بخوانید: Galwan آن حادثه تاسف’, PLA افسران بگویید سمتی در فرمانده کل سپاه-مذاکرات در سطح

این اظهارات از پکن آمد که هر دو طرف “توافق برای حل و فصل وضعیت موجود مسالمت آمیز” پس از مذاکرات برگزار می شود از طریق ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه تحت ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی در مرز امور.

وزارت امور خارجی (ع) گفت: هر دو طرف “مورد بحث در جزئیات تحولات در هند-چین در مناطق مرزی به ویژه وضعیت در شرق لاداخ.” هند “منتقل نگرانی خود را” در ژوئن 20 رو کردن که جان 20 سربازان هندی و “تاکید کرد که باید هر دو طرف به شدت احترام و رعایت خط کنترل واقعی (LAC)” را اعلام کرد.

همچنین به عنوان خوانده شده | شده است وجود دارد هیچ شلیک در مرز از سال 1975

چین اظهارات اما با اشاره به اختلاف شدید در جایی که لاک نهفته در Galwan دره. دره آغاز می شود از تلاقی Galwan و Shyok رودخانه ها و لاک که هر دو طرف تا به حال رعایت شده اجرا می شود در شرق تلاقی دره. چین اما خواستار یک هندی خروج از کل دره و محدود کردن هند حضور به “Galwan خور” که در آن دیدار Shyok. چهارشنبه اظهارات از پکن به نظر می رسد برای توصیف لاک در “خور” از رودخانه است.

China demands India’s withdrawal from Galwan Valley

 

ادعاهای غیرقابل دفاع: MEA

MEA گفت: در هفته گذشته در چین ادعا می کند بیش از کل دره بودند “اغراق آمیز” و “غیرقابل دفاع”.

در روز چهارشنبه خواند و MEA گفت: هر دو طرف توافق کردند که به “صمیمانه اجرای درک متارکه و د تشدید که رسیده بود توسط فرماندهان ارشد” و انجام “در اسرع وقت” را “کمک به حصول اطمینان از صلح و آرامش در مناطق مرزی و توسعه روابط وسیع بین دو کشور.”

همچنین به عنوان خوانده شده | Ladakh face-off | رسانه های چینی موجب اقتدار مودی سخنرانی

وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: هر دو طرف خواهد “به طور فعال همکاری با نیروهای مسلح دو کشور برای اجرای این توافق از دو دور از رهبران نظامی” مذاکرات در ژوئن 6 و 22 تقویت ارتباط و هماهنگی بین ارتش و کانال های دیپلماتیک و مسالمت آمیز حل و فصل مسائل مربوطه در مناطق مرزی از طریق دو جانبه گفت و گو و مشاوره.”

China demands India’s withdrawal from Galwan Valley

این مذاکرات منجر شد توسط Naveen Srivastava. مشترک وزیر (شرق آسیا) در اندازه و هنگ Liang مدیر کل وزارت مرز و اقیانوسی امور وزارت امور خارجه.

در همان زمان وزارت امور خارجه و وزارت دفاع در جداگانه اظهارات متهم هند از شکستن توافق ژوئن 6 و ادعا کرد که هند متعهد به گشت زنی در دره یا تاسیسات ساختمان وجود دارد. وزارت دفاع گفت: هند “باید مسئولیت این حادثه را که تنها و کاملا باعث نقض آن از اجماع و یک جانبه اقدامات تحریک آمیز” و “خواستار سمت هند به شدت مجازات کسانی که باید پاسخگو باشند به شدت به نظم و انضباط خود را خط مقدم نیروهای, بنابراین به عنوان برای اطمینان حاصل شود که این حوادث اتفاق نمی افتد دوباره.”

همچنین بخوانید: Ladakh face-off | نیروهای مسلح ‘داده دست” برای پاسخ به وضعیت در لاک

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: “این سمت هند رفت که در برابر توافق دوجانبه. سمت هند در اولین توافق برای خروج پرسنل از Galwan دره که آن را انجام داد و آن برچیده امکانات آن به عنوان درخواست شده توسط طرف چینی. در اولین جلسه فرمانده در ژوئن 6, سمت هند متعهد به هیچ خاطی از Galwan ولی برای گشت و برای ساختمان است. دو طرف توافق کردند به راه اندازی رصدخانه پست ها در دو طرف Galwan رودخانه خور اما سمت هند رفت و در برابر این توافق و خواست چین برای از بین بردن چین و پست و همچنین عبور از لاک زدن” که به گفته او منجر به برخورد.

هند گفت: این برخورد باعث شد چین نقض 6 ژوئن توافق و راه اندازی یک پست در کنار آن از لاک. هند گفت: مقامات این لاک که هر دو طرف شده بود مشاهده شده است در شرق تلاقی گشت زنی در نزدیکی نقطه 14 که در آن درگیری رخ داده است.

چین دفاع سخنگوی وزارت PLA ارشد سرهنگ وو کیان مکرر چین ادعا می کنند که “این حاکمیت بر Galwan دره منطقه است.” “در طول سال های مرزی نیروهای شده گشت زنی و حفاظت از این منطقه,” او گفت:. “از ماه آوریل سال جاری به مرز هند نیروهای خود را به طور یک جانبه امکانات ساخته شده به همراه لاک در Galwan دره. طرف چینی است تسلیم تضمینی و مخالفان به سمت هند بسیاری از بار. در اوایل صبح روز 6 مه در مرز هند نیروهای تجاوز به قلمرو چین, استحکامات و موانع و مانع گشت از مرز چین و نیروها در تلاش برای به طور یک جانبه تغییر وضع موجود از مرز کنترل و مدیریت است. چینی مرز نیروهای مجبور شده اند تا اقدامات لازم را برای پاسخ دادن به این وضعیت بر روی زمین و تقویت مدیریت و کنترل در مناطق مرزی”.

همچنین بخوانید: Ladakh face-off: Manmohan Singh می پرسد PM مودی به فکر پیامدهای اظهارات خود را در امنیت ملی

در فرمانده کل سپاه در سطح ملاقات در ژوئن 6, او گفت: “هر دو طرف “به اجماع در کاهش این وضعیت از طریق اقدامات مشخص”. “سمت هند وعده داده است که آنها نمی خواهد عبور خور از Galwan رودخانه به گشت و یا ایجاد امکانات و دو طرف را مورد بحث و تصمیم گیری مرحله به مرحله خروج نیروهای خود از طریق جلسات بین فرماندهان بر روی زمین است. تکان دهنده در شب 15 ژوئن هند در خط مقدم سربازان در نقض توافق رسیده که در commander-نشست سطح یک بار دیگر عبور از لاک زدن به صورت عمدی اقدام تحریک آمیز و حتی با خشونت حمله چینی افسران و سربازان که به آنجا رفت برای مذاکره در نتیجه تحریک شدید فیزیکی درگیری و ایجاد تلفات”.

هند داد اما تاکید کرد که در آن نیروهای خود را عبور نمی کند و لاک که این برخورد باعث شد چین شکستن ژوئن 6 اجماع و احداث سازه در هند طرف خط. هند گفته است که طرف چینی که در حمله نیروهای هندی در “عمد” شیوه زیر یک اختلاف بیش از یک چادر توسط چین در هند در کنار لاک.

ارشد سرهنگ وو همچنین ادعا کرد که وزرای دفاع دو کشور شده بود در ارتباطات از طریق تلفن پس از حادثه اما یک سخنگوی وزارت دفاع در دهلی نو گفت: “نه چنین گفتگو صورت گرفت.”

(با ورودی از Dinakar Peri)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>