چین انجام کار خوب در coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن

چین در حال انجام یک کار خوب در آن مبارزه مرگبار coronavirus بوده و زندگی تعداد زیادی از مردم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است, گفت:, و اضافه کرد که ما این بود که کمک به آنها.

“چین در حال کار بسیار سخت است. اواخر شب گذشته من تا به حال بسیار خوب صحبت با رئیس جمهور یازدهم و ما صحبت بیشتر در مورد کوروناویروس” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز جمعه. “من فکر می کنم آنها در حال انجام یک کار حرفه ای.”

مرگ و میر در چین با توجه به کروناویروس همچنان می رود تا آن را به عنوان شروع به پریدن کرد به 722 روز جمعه در حالی که تعداد موارد تایید شده گل رز برای 34,546, چینی, مقامات بهداشتی اعلام کرد.

چینی, آقای ترامپ گفت: در تماس با سازمان بهداشت جهانی و همچنین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“ما در حال کار با هم,” او گفت:. “من تا به حال یک گفتگو شب گذشته با رئیس جمهور یازدهم. این یک وضعیت دشوار. من فکر می کنم آنها در حال انجام یک کار بسیار خوب است.”

پرسید که آیا او نگران است در مورد تاثیر بالقوه آن بر اقتصاد جهانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم که چین انجام یک کار بسیار خوب است.”

با توجه به ایالات متحده آمریکا وزیر بهداشت الکس آذر وجود داشته است 12 موارد تایید شده از رمان coronavirus در ایالات متحده از جمله دو مورد از انتقال به افرادی که تا به حال نه به تازگی در چین است.

ایالات متحده آمریکا پیشنهاد کرده است برای ارسال world-class کارشناسان به چین برای کمک به آنها را ازهر گفت.

به گفته او ایالات متحده به اجرا در قرنطينه موقت از شهروندان خود که اخیرا به چین هوبئی مرکز ویروس و خواسته اند به صورت داوطلبانه خود نظارت قرنطينه برای افرادی که به تازگی در جای دیگر در سرزمین اصلی چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر