تعداد مرگ و میر ناشی از بیماری کروناویروس در چین افزایش یافته است 46 تا 259 کشور اقتدار بهداشت گفت: همانطور که آمریکا و دیگر کشورها اعلام کرد جدید مرز محدودیت هایی در خارجی که در چین است.

مرکزی استان هوبئی این مرکز از این بیماری همه گیر است که در زیر مجازی قرنطینه با جاده های مهر و موم کردن و حمل و نقل عمومی تعطیل. در جای دیگر در چین مقامات محدودیت های قرار داده شده در سفر و کسب و کار فعالیت.

در آخرین آمار ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 2,102 جدید تایید عفونت در چین روز جمعه آوردن کل تجمعی به 11,791. حدود دو دوجین کشورهای دیگر گزارش داده اند یکی دیگر از 137 موارد است.

جمع آوری داده ها

چینی ها داده ها را نشان می دهد آن است که کمتر کشنده از 2002-03 شیوع سندرم حاد تنفسی شدید که به کشته شدن نزدیک به 800 نفر از برخی 8,000 آن آلوده اگر چه این اعداد می تواند به سرعت در حال تکامل.

در پکن شمارنده شد تا در ورودی مسکن و املاک که در آن داوطلبان با پوشیدن لباس قرمز باند بازو و ماسک ذکر جزئیات از ساکنان آینده را از زادگاه خود پس از سال جدید قمری تعطیلات.

“زمانی که من به درستی محافظت می شود و آیا رفتن به مکان های شلوغ من اصلا احساس ترس در همه چیز در مورد شهر من یا پکن گفت: 58 ساله مهاجر کارگر surnamed خورشید.

“وجود خواهد داشت تعداد زیادی از مردم بازگشت به شهر, من فکر می کنم آن را قرار داده پکن در معرض خطر بیشتر عفونت گفت:” ژانگ Chunlei, 45, یکی دیگر از بازگشت مهاجران کارگر.

سنگاپور و ایالات متحده آمریکا اعلام کرده است اقدامات لازم برای ممنوعیت اتباع خارجی که در چین از ورود به سرزمین خود است.

نزدیک به 10 ، 000 پروازها متوقف شده پس از شیوع کروناویروس جدید, با توجه به سفر و تجزیه و تحلیل داده های شرکت Cirium نشان دادن نگرانی ها در مورد رکود در فعالیت های اقتصادی در چین است.

بسیاری از کشورها قرار داده اند در پرواز چارتر به بازگرداندن شهروندان از چین و سپس در انزوا حدود دو هفته دوره کمون ویروس. بیش از 300 کره جنوبی وارد خانه در روز شنبه و مقامات اندونزی گفت: حدود 250 اتباع بودند در حال تخلیه از هوبئی.

عفونت شروع به پریدن کرد در دو شهر طرفین ووهان افزایش نگرانی های جدید که نقاط داغ در حال ظهور با وجود سخت محدودیت های مسافرتی. در یکی از آنها هوانگگنگ مقامات خواسته خانواده ها برای تعیین یک فرد است که می تواند ترک خانه یک روزنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی