چین شروع به انتشار اطلاعات از چهارشنبه در coronavirus (COVID-19) بیمارانی که نشان می دهد هیچ نشانه های بیماری, سفارش آنها را به قرنطینه برای 14 روز سلامت گفت: پس از سرزمین اصلی خود را شاهد اولین افزایش عفونت در پنج روز.

به عنوان عفونت های محلی پیتر و موارد جدید سطح در میان مسافران بازگشت به خانه وجود حامل ویروس با هیچ نشانه ای است که سوخت و پرکن-نگرانی عمومی است که مردم می تواند گسترش آن بدون دانستن آنها بیمار هستند.

Coronavirus – به روز رسانی زنده

از 1 آوریل گزارش روزانه از ملی کمیسیون بهداشت شامل جزئیات این موارد برای اولین بار چانگ Jile یک کمیسیون رسمی گفت: یک جلسه. افرادی که در تماس نزدیک با آنها صورت 14 روز پزشکی مشاهده است.

بدون علامت در بيماران تحت مشاهده شماره 1,541 روز دوشنبه با 205 مورد نیاز از خارج از کشور آمده این کمیسیون گفت: به طور جداگانه.

دولت خط تلفن شماره

روز دوشنبه 48 عفونت های جدید و یک مرگ در سرزمین اصلی چین شد تا از 31 روز گذشته این کمیسیون گفت: معکوس چهار روز کاهش می یابد. همه وارد شد مصرف چین شمارش این موارد به 771 با هیچ محلی جدید عفونت گزارش شده است. بسیاری از دانش آموزان از بازگشت از خارج از کشور. حدود 35 آلوده شهروندان چینی هنوز در حال تحصیل در خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش رسمی لیو جین گفت.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

ترس از موج دوم عفونت موجب چنین ورودی مسافران چین را به تاخیر می اندازد آن کالج امتحان ورودی توسط یک ماه تا ژوئیه 7 و 8, تلویزیون مرکزی چین گفت: اگر چه استان هوبی که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته و پکن پایتخت را بیشتر انحراف در برنامه ریزی آن است.

سالانه دو روز “gaokao” تست خود جلب کرد بیش از 10 میلیون داوطلبان سال گذشته رسانه های دولتی گفته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر