چین تحمیل محدودیت های ویزا در افغانستان سیاستمداران در پاسخ به سین کیانگ ممنوع

چین روز دوشنبه اعمال محدودیت های ویزا در برخی از مقامات ارشد ایالات متحده و سیاستمداران در آخرین tit-for-tat پاسخ به آمریکا را به تحریم چند از مقامات چینی به اتهام نقض حقوق بشر با هدف قرار دادن گروه های اقلیت های قومی در اکثریت مسلمان استان سین کیانگ.

سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت: رسانه ها در پکن است که رفتار مقامات ایالات متحده و سیاستمداران و ممنوعیت صدور ویزا در برخی از مقامات چینی از اویغور مسلمان تحت سلطه استان سین کیانگ “چین به شدت آسیب دیده-روابط ایالات متحده” و باید محکوم شود.

آمریکا, تجارت چین, ویزا محدودیت بیش از تبت

هوآ ساخته دیدگاه در پاسخ به تحریم های ایالات متحده و محدودیت های ویزا در سه مقامات ارشد حاکم کمونیست چین حزب از سین کیانگ به اتهام نقض حقوق بشر هدف قرار دادن مسلمان Uyghurs.

چین تصمیم گرفته است برای اعمال تحریم با شروع از دوشنبه در برابر کنگره آمریکا-اجرایی کمیسیون در چین (CECC) سفیر ایالات متحده در مقیاس بزرگ برای آزادی بین المللی مذهبی ساموئل براون بک, کنگره کریس Smit و آمریکا سناتور مارکو روبیو و تد کروز. این CECC است به ریاست آقای روبیو از منتقدان از چین است.

همچنین بخوانید: Infinite ممکن است ممنوع در ایالات متحده می گوید Pompeo

اعلام ممنوعیت مقامات ایالات متحده هوآ تصریح کرد سین کیانگ است که به طور کامل به امور داخلی چین و آمریکا حق ندارد دخالت کند. چینی عزم دولت برای حفاظت از حاکمیت و سرکوب در برابر تروریسم تجزیه طلبی و افراطی مذهبی نیروهای متعصبانه است. هوآ گفت: چین می خواهد اقدامات بیشتر بر اساس وضعیت.

این اولین بار چین را ممنوع کرده است بالا سیاستمداران ایالات متحده در آن به تلافی تحریم های ایالات متحده و ویزا ممنوعیت مقامات چینی از سین کیانگ و تبت و جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

چین به زور sterilises Uighurs به کنترل جمعیت: گزارش

پکن را به حرکت در می آید روز پس از ایالات متحده در روز پنج شنبه سیلی تحریم برخی از مقامات چینی در شارژ از Xinjiang Uygur منطقه خودمختار که معتقد بودند به مسئول و یا همدستی در این ناعادلانه بازداشت و یا سوء استفاده از Uygurs قومی قزاق ها و اعضای دیگر گروه های اقلیت در سین کیانگ.

سه مقامات ممنوع ایالات متحده در حال چن Quanguo, CCP, پارتی, وزیر منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور; Zhu هیلون, پارتی, منشی, از سین کیانگ سیاسی و حقوقی کمیته; و وانگ Mingshan فعلی حزب از سین کیانگ عمومی اداره امنیت.

چین شده است گفت: این امر مقابله به مثل با ممنوعیت های مشابه در ایالات متحده با مقامات فاحش رفتار.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo در حالی که اعلام تحریم مقامات چینی در سین کیانگ در روز پنج شنبه گفت: “ایالات متحده اقدام علیه وحشتناک و سیستماتیک نقض حقوق بشر در سین کیانگ و تماس در تمام کشورها که نگرانی های ما در مورد CCP حملات حقوق بشر و آزادی های اساسی برای پیوستن به ما در محکوم کردن این رفتار است.

در سال های اخیر چین مواجه شده است به انتقاد شدید از کشورهای غربی بیش مداوم گزارش از توده بازداشت Uighurs و دیگر اقلیت ها در سین کیانگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>