چین مژه در انگلیس برای Huawei بان

پکن به شدت انتقاد کرد روز شنبه در بریتانیا تصمیم به ممنوعیت Huawei تجهیزات و گفت لندن تبدیل شده بود “امریکا را ساده لوح” و تعهد به اقدامات برای حفاظت از منافع شرکت های چینی.

دولت بریتانیا متمایل به رشد ایالات متحده در فشار و روز سه شنبه متعهد به حذف چینی غول مخابراتی Huawei از آن شبکه 5G توسط 2027 با وجود هشدارهای از اقدامات تلافی جویانه از پکن است.

“چین را به طور کامل و قاطعانه ارزیابی این موضوع را در یک سری از اقدامات لازم برای حفاظت از شرکت های چینی’ حقوق مشروع و منافع” چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در یک روال جلسه.

“هر گونه تصمیم گیری ها و اقدامات (بریتانیا) باید در هزینه” آقای هوآ گفت: بدون توضیح.

مقامات ایالات متحده مورد ستایش قرار داد بریتانیا تصمیم گفت: آن را نشان داد “رشد اجماع بین المللی” که هواوی و شرکت های دیگر گفته می شود مربوط به دولت چین یک تهدید برای امنیت ملی است.

‘امریکا ‘ ساده’

آقای هوآ ادعا لندن “(عمل) در هماهنگی با آمریکا به تبعیض در برابر سرکوب و از بین بردن” هواوی و متهم بریتانیا از تبدیل شدن به “امریکا گول زدن”.

پکن پیشنهاد کرد که بریتانیا ممکن است در صورت بیشتر پیامدهای برای حرکت می کند. “این مسئله ای است که تهدید امنیت سرمایه گذاری در انگلستان و همچنین یک سوال که آیا ما می توانیم اعتماد انگلستان در بازار باقی می ماند باز و عادلانه و عاری از تبعیض” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>