چین قانونگذاران نقد و بررسی پیش نویس از هنگ کنگ امنیت ملی لایحه

چین قانونگذاران باید بررسی پیش نویس امنیت ملی لایحه برای هنگ کنگ طی یک جلسه توسط کمیته های ملی (NPC) رسانه های دولتی شینهوا گزارش روز یکشنبه.

در این جلسه شن Chunyao مدیر امور قانونگذاری کمیسیون NPC ایستاده کمیته ارائه گزارش در این لایحه العالم گفت.

NPC ایستاده کمیته معمولا ملاقات هر دو ماه اما سه روز نشست با شروع در روز یکشنبه دومین جلسه در ماه ژوئن به نقد و بررسی این لایحه است.

این کمیته به طور گسترده ای انتظار می رود به تصویب این لایحه به قانون قبل از جلسه به پایان می رسد در روز سه شنبه.

لایحه مطرح شده است و نگرانی در میان هنگ کنگ دموکراسی فعالان و برخی از دولت های خارجی که در پکن است که بیشتر فرسایش گسترده استقلال وعده داده که بریتانیا دست خاک به چین تحت “یک کشور دو سیستم” فرمول در سال 1997.

 

چین گفته است این لایحه خواهد شد هدف تنها یک گروه کوچک از مشکل را به عنوان آن می پردازد تجزیه طلبی, براندازی, تروریسم و دخالت خارجی در هنگ کنگ است.

جزئیات کامل این قانون شده اند ساخته شده است.

صدها نفر از هنگ Kongers راهپیمایی در سکوت از طریق خیابان های شهر را در روز یکشنبه در اعتراض به این لایحه. پلیس ضد شورش مسلح با سپر حاضر بودند و با استفاده از اسپری فلفل معترضان زمانی که لغو کردند شکست در مونگ کوک در طول این رویداد.

چین جهانی بار editor-in-chief, Hu Xijin گفت: در یک صدای جیر جیر در یکشنبه هنگ کنگ امنیت ملی لایحه را “پایمال هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند که ایالات متحده با استفاده از دخالت در امور هنگ کنگ. در هنگ کنگ کسانی که آسیب nat’l امنیتی نشان داده اند که ترس از آینده قانون است. آن را خوب است.”

او گفت: لایحه “می تواند منتقل شود در روز” و “انتظار می رود با قدرت اجرا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>