چین آسانسور ووهان مستند پس از 76 روز

پس از 76 روز در مستند شهرستان چینی در قلب جهانی همه گیر بازگشایی شد و روز چهارشنبه دهها هزار نفر بلافاصله پریدند روی قطار و هواپیما را ترک کنند. در جای دیگر اقتصادی و سیاسی و روانی تلفات و مبارزه با این ویروس رشد به طور فزاینده ای روشن و سخت تر به خرس.

همچنین بخوانید: Coronavirus | قفل-کردن دیگر چین هوبئی آغاز می شود به حالت عادی بازگشت

در شهرستان چینی از 11 میلیون که در آن همه گیر شروع ساکنان تکان داد پرچم ها و شهرستان صحنه نشان می دهد نور با آسمان خراش ها و پل ها با انتشار تصاویری از سلامت کارگران و کمک به بیماران است.

بیش از 50 ، 000 نفر در ووهان آلوده شدند و بیش از 3300 مرگ و میر گزارش شده حدود 80 درصد از تمام مرگ و میر در چین با توجه به آمار رسمی.

“من شده اند در خارج از بیش از 70 روز گفت:” تانگ Zhengkun. “بودن در داخل خانه برای مدت طولانی مرا سوار دیوانه.”

55,000 نفر از مردم انتظار می رود به ترک ووهان با قطار در روز چهارشنبه. در اوایل صبح بیشتر از 10,000 ترک کرده بود با هواپیما فرودگاه رسمی گفت. پروازها به مقصد پکن و مکان های بین المللی را نه از سر گرفت.

مردم از ووهان ورود به پکن باید تحت دو دوره تست برای ویروس.

نیاز به احتیاط

“ما آگاه است که ما باید استراحت نیست که ما ادعا نیست, پیروزی نهایی” هوبئی معاون فرماندار کائو Guangjin گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

“ما نیاز به آرام باقی می ماند و می تواند فقط به عنوان احتیاط در پایان همانطور که در آغاز راه است.”

در سراسر اقیانوس اطلس شهر نیویورک را تحمل یکی از تاریک ترین آن روزها هنوز با مرگ و میر فزاینده گذشته 4,000 صدها نفر بیش از تعداد کشته 9/11. ایالت نیویورک ثبت 731 جدید COVID-19 مرگ و میر در روز سه شنبه بزرگترین آن یک روز پرش در عین حال برای یک ایالت در مجموع حدود 5,500.

نیویورک شهردار اذعان کرد در روز چهارشنبه که واقعی مرگ و میر بالاتر است چرا که این شهر تعداد را شامل نمی شود مردم در خانه بدون همیشه در حال آزمایش برای ویروس. “ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی مثل 100 و 200 نفر در هر روز” بیل د Blasio گفت.

در سراسر ایالات متحده مرگ و میر حدود 13,000 با حدود 4,00,000 تایید عفونت.

بیشتر اقتصادی درد احساس شد. ژاپن جهان سوم بزرگترین اقتصاد می تواند قرارداد با رکورد 25% این سه ماهه که بالاترین سطح از تولید ناخالص داخلی شروع به ردیابی می شود در سال 1955. بسیار پیش بینی توسط دو اقتصاددان گفت: صادرات انتظار می رود که به فرو رفتن 60 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره است.

اروپا شده است تلاش برای قرار دادن با هم میلیاردها یورو برای نجات جان انسان ها و جلوگیری از ورشکستگی. این کشور بدترین ضربه توسط این ویروس در میان کسانی که حداقل می تواند هزینه های مانند ایتالیا و اسپانیا. اما آنها اختلاف نظر بر سر نحوه مقابله با این چالش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید