چین عبور امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ

هنگ کنگ رسانه ها گزارش داد که چین را تایید کرده ستیز قانون است که اجازه می دهد مقامات برای سرکوب خرابکارانه و secessionist فعالیت در هنگ کنگ موجب ترس است که آن را می توان مورد استفاده برای محدود کردن صدای اپوزیسیون در نیمه خودمختار سرزمین است.

در جنوب چین صبح پست روزنامه و پخش عمومی RTHK هر دو با استناد به منابع بی نام گفت که ایستاده کمیته ملی رای دادند به اتفاق آرا به تصویب امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ روز سه شنبه.

همچنین بخوانید: چین برای محدود کردن صدور ویزا برای برخی از آمریکایی ها بیش از هنگ کنگ ردیف

هیچ تایید رسمی از دولت مرکزی در پکن و هنگ کنگ مقامات.

هنگ کنگ رهبر کری لام کاهش یافته است به نظر امنیت ملی قانون در نشست هفتگی با خبرنگاران گفت: آن را نامناسب برای او به انجام این کار در حالی که ایستاده در جلسه کمیته هنوز در حال پیشرفت است.

این قانون است که با هدف مهار خرابکارانه, secessionist و فعالیت های تروریستی و همچنین مداخله خارجی در این شهرستان در امور. آن به شرح زیر ماه از تظاهرات ضد دولتی که در زمان فرود به خشونت در هنگ کنگ در سال گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>