چین به تعویق انداختن ماهواره ای Beidou راه اندازی بیش از مشکل فنی

چین به طور نامحدود به تعویق افتاد و در روز سه شنبه راه اندازی نهایی ماهواره ای از آن Beidou, ناوبری, شبکه به دلیل مشکلات فنی در موشک به معنای پرتاب آن به مدار.

وب سایت رسمی برای Beidou شبکه در بیانیه ای گفت که مشکلات شناسایی شده در دوران قبل از راه اندازی تست های طولانی March-3B تقویت کننده و جدید است که تاریخ راه اندازی خواهد شد بعد. آن را ارائه نمی دهد جزئیات در مورد مشکلات و یا تاریخ راه اندازی.

این Beidou-3 ماهواره ای که قرار بود این رقم به 35 و نهایی ماهواره چینی سیستم ناوبری – برآورد 10 میلیارد دلار پروژه به معنای پکن پاسخ به آمریکا متعلق به سیستم موقعیت یابی جهانی.

پس از اتمام چین می گوید این سیستم را حفظ خواهد کرد نظامی ارتباطات امن و بهبود سلاح های هدف به خصوص در منطقه آسیا و اقیانوس آرام.

Beidou نیز عمده غیر نظامی و برنامه های کاربردی. بیش از 70 درصد از گوشی های تلفن همراه در چین شد Beidou-فعال به عنوان 2019, دولت, رسانه ها گزارش دادند از جمله مدل های ساخته شده توسط Huawei, Huawei, Xiaomi, Xiaomi و سامسونگ. میلیون ها نفر از تاکسی ها و اتوبوس ها و کامیون ها استفاده Beidou سیگنال.

چین ناوبری ماهواره ای بخش ممکن است بالای 400 میلیارد یوان ($57 میلیارد دلار) در ارزش این سال, چینی, رسانه های دولتی گزارش داده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>