چین قرار می دهد یک و نیم میلیون نفر در مستند به عنوان پکن دعوا جدید خوشه

چین تحمیل سخت مستند در نزدیک به نیم میلیون نفر در استان های اطراف پایتخت به شامل یک تازه coronavirus خوشه ای در روز یکشنبه به مقامات هشدار داد شیوع بیماری هنوز “شدید و پیچیده است.”

پس از چین تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل صدها نفر آلوده شده اند در پکن و موارد پدید آمده در کشور همسایه هبی استان در هفته های اخیر.

مقامات بهداشت گفت: Anhui شهرستان — حدود 150 کیلومتر از پکن خواهد بود “به طور کامل محصور و کنترل شده” همان اقدامات سختگیرانه اعمال در اوج این بیماری همه گیر در شهر ووهان در اوایل این سال است.

تنها یک نفر از هر خانواده اجازه خواهد داشت برای بیرون رفتن یک بار در روز برای خرید ملزومات از قبیل غذا و دارو شهرستان اپیدمی پیشگیری نیروی کار در بیانیه ای گفت.

این حرکت پس از دیگری 14 مورد از این ویروس گزارش شده در 24 ساعت گذشته در پکن در نظر گرفتن مجموع به 311 از اواسط ماه ژوئن و ترغیب تست از میلیون ها نفر از ساکنان.

ترس از تجدید حیات

شیوع این بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده در پکن وسیع Xinfadi عمده فروشی بازار مواد غذایی که منابع زیادی از این شهر تازه تولید جرقه نگرانی از ایمنی مواد غذایی و زنجیره تامین. نزدیک به یک سوم از این موارد تا کنون شده است مربوط به یکی از گوشت گاو و گوسفند در بخش بازار که در آن کارگران در حال ساخته شده به قرنطینه به مدت یک ماه در شهر مشهد گفت: در روز یکشنبه ،

 

کسب و کار در Anhui شهرستان تا به حال عرضه شده ماهی های آب شیرین به Xinfadi بازار, دولت, خبرگزاری ایسنا گزارش شده است. برخی از 12 مورد از رمان coronavirus داشت در شهرستان از جمله 11 مربوط به Xinfadi های دولتی گلوبال تایمز گزارش داد.

این موارد جدید در پکن را وادار ترس از ظهور مجدد این ویروس در چین است.

سرمایه جمعی-آزمایش بازار عمده فروشی کارگران رستوران کارگران ساکنان متوسط و بالا-خطر محلات و تحویل پیک بیش از دو هفته گذشته.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه گفته مقامات 8.3 میلیون نمونه های جمع آوری شده تا کنون است که 7.7 میلیون نفر در حال حاضر آزمایش شده است. تست در حال حاضر شامل گسترش همه کارکنان از این شهر سالنهای زیبایی و مو سالن های جهانی بار گفت.

شهر پکن رسمی زو Hejian به خبرنگاران گفت: روز شنبه که “وضعیت اپیدمی در پایتخت های شدید و پیچیده” و هشدار داد که این شهر نیاز به ادامه ردیابی گسترش ویروس. مقامات شهرستان باید خواست مردم را به ترک پکن مدارس بسته و دوباره قفل کردن ده ها تن از مسکونی ترکیبات برای مهر کردن ویروس.

اما وو Zunyou ارشد اپیدمیولوژی متخصص در چینی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری به خبرنگاران گفت: هفته گذشته شیوع جدید شده بود “تحت کنترل در آورد” و مقامات برداشته یک هفته طولانی و مستند اعمال شده در هفت پکن جوامع در روز جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>