چین قرنطینه هتل سقوط تلفات جهش به 20

شمار تلفات ناشی از سقوط از یک هتل استفاده می شود به عنوان یک coronavirus قرنطینه مرکز در شرق چین افزایش یافته است به 20 مقامات گفتند در مارس 10, با 10 نفر دیگر هنوز هم می ترسید به دام افتاده در زیر آوار.

چهل و یکی از بازماندگان از خرابه کشیده مجروح وزارت مدیریت اضطراری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

این ساختمان در شهر ساحلی Quanzhou شده بود repurposed به خانه افرادی که اخیرا در مناطق سخت ضربه COVID-19 با توجه به روزنامه های محلی Quanzhou اخبار شب.

هتل سقوط شنبه شب با فیلم منتشر شده توسط رسانه های محلی ظاهر می شود برای نشان دادن ساختمان نماي فاسد شده به زمین در ثانیه افشای ساختار قاب فولادی.

این شهر ثبت کرده است 47 مورد از این ویروس.

فیلم از وزارت مدیریت اضطراری نشان داد امدادگران کمک به کودکان قرار داده و در فولاد ماسک قبل از کشیدن آنها را از باقی مانده از شش طبقه Xinjia هتل.

12-year-old boy گفت: امدادگران مادر او هنوز هم مدفون در زیر آوار. “او در کنار من فقط در حال حاضر او گفت:” در این ویدئو. مادر خود را نجات دادند زنده ساعت بعد با توجه به وزارت.

امدادگران نیز دیده می شود پاشش مواد ضد عفونی کننده در هر یک از دیگر به عنوان بخشی از “سخت زدايي” اقدامات بین شیفت.

علاوه بر 61 نفر از جیبش خرابه نه دیگران فرار خود به خود این وزارتخانه گفت.

طبقه اول شده بود دستخوش نوسازی پس قبل از سال جدید قمری و مقامات گفت: کارگران ساختمانی به نام هتل صاحب دقیقه قبل از سقوط به گزارش یک تغییر شکل ستون. صاحب احضار شده اند توسط پلیس در حالی که محققان کار برای تعیین اینکه آیا نوسازی یا اصلی ساختاری مسئله مقصر بود, با توجه به وزارت.

Quanzhou اخبار شبانگاهی گزارش روز شنبه که همه مردم قرنطینه در هتل بود آزمایش منفی برای ویروس.

اورژانس و مدیریت وزارت گفت: برخی از 200 محلی و 800 استان فوجیان آتش نشانان مستقر شده بودند به صحنه همراه با 11 عملیات نجات و امداد و نجات هفت, سگ, با توجه به انتخاب.

ملی کمیسیون بهداشت در گفت و گو با اعزام به Quanzhou 18 کارشناسان پزشکی از شهرهای اطراف Fuzhou و Xiamen.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید