چین گزارش 28 جدید کروناویروس موارد

چین گزارش کرده است 28 جدید تایید coronavirus موارد از جمله 24 در پکن در نظر گرفتن تعداد کل عفونت در چند روز گذشته به 161 به عنوان پایتخت ramped تا تست 3.56 لاخ ساکنان و لغو صدها پرواز برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 مقامات بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت که آن را دریافت گزارش از 28 جدید تایید COVID-19 نفر در این کشور در روز چهارشنبه.

همچنین بخوانید: چین exonerates خود در whitepaper در COVID-19 می گوید ویروس برای اولین بار متوجه شده در Dec 27

از داخل کشور منتقل, موارد, 21 موارد گزارش شده در پکن دو در استان هبی و یکی در تیانجین شهرداری های NHC گفت: در آن گزارش روزانه است.

هیچ مرگ و میر مربوط به بیماری گزارش شد در روز چهارشنبه با توجه به کمیسیون.

پکن گزارش داد 21 جدید مورد تأیید و چهار موارد بدون علامت در جمعه شهرستان, شهری, کمیسیون بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

هنوز هم وجود دارد 158 بیماران دریافت کننده درمان های پزشکی و 15 بدون علامت در موارد زير مشاهدات پزشکی آن را گفت.

تا کنون 174 وارداتی موارد گزارش شده در پکن آن گزارش شده است.

این NHC گفت: وجود 265 بیماران هنوز در حال درمان در کشور از جمله نه در شرایط شدید.

در مجموع 78,394 بیماران درمان شده است و در حال ترخيص از بيمارستان یکشنبه این گزارش گفت:.

همانطور که از روز شنبه در مجموع 83,293 تایید COVID-19 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی که در میان 4,634 مرده بود از این بیماری است.

توسط شنبه, پکن گزارش 578 تایید داخل کشور منتقل موارد از ژانویه از جمله 411 که مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی و نه مرگ.

پکن نقل مکان کرد و در یک جای پای جنگ در پنج شنبه, لغو صدها پرواز داخلی تست 3.56 لاخ ساکنان تعلیق رویدادهای ورزشی و بسته شدن برخی از ورزشگاه به چین پایتخت گزارش 31 جدید COVID-19 موارد هل دادن چوب خط حساب کردن به 137.

دو فرودگاه پکن را لغو 1,255 پروازهای داخلی نزدیک به 70 درصد از برنامه ریزی سفر رسمی در رسانه ها گزارش شده است. پکن در حال حاضر کار نمی کند و پروازهای بین المللی.

ملی راه آهن اپراتور اجازه خواهد داد که مسافران که رزرو بلیط قطار در داخل و خارج از پکن از روز شنبه به بازپرداخت بدون هیچ گونه هزینه اضافی.

یک بیماری همه گیر-کنترل رسمی در پکن گفت: سرمایه آزمایش قرار گرفته است و در مورد 3.56 لاخ ساکنان آنجا شنبه پس از بیش از 100 محلی منتقل COVID-19 نفر در شهرستان خال خال.

ژانگ Qiang یک عضو شورای شهر اپیدمی-کنترل دفتر نظارت نوکلئیک اسید تست تلاشهای گفت: کسانی که آزمایش شامل کارگران در وسیع Xinfadi مواد غذایی عمده فروشی بازار در جنوب پکن که در آن یک کارمند تایید شد آلوده در روز یکشنبه و همچنین ساکنان زندگی در نزدیکی جوامع مسکونی و افرادی که سفر در نزدیکی منطقه است.

در حال حاضر این شهرستان تست شده است و به طور متوسط از 400 ، 000 نفر در روز و طرح به مرحله تست ظرفیت آقای ژانگ گفت: در یک کنفرانس خبری در اینجا.

پکن شهرداری اداره ورزش صادر فوری متوجه در چهارشنبه تعلیق رویدادهای ورزشی و همچنین بسته شدن برخی از ورزشگاه به عنوان پایتخت به روز رسانی آن پاسخ اضطراری به COVID-19 از سطح سوم به دوم است.

پس چهار شنبه, پکن متوقف بازگشت به دانشگاه و از سر دوره های آنلاین برای میانه و دانش آموزان و همچنین تعلیق دانشجویان’ بازگشت به دانشگاه, این گزارش گفت:.

پکن خواسته است تا کتابخانه ها و موزه ها و پارک ها به منظور محدود کردن بازدید کنندگان تا 30 درصد از جریان کامل و متوقف صلیب-استان تورهای گروهی این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید