چین گزارش 57 جدید را تایید کرد, 9 بدون علامت COVID-19 موارد برای ژوئن 13

چین گزارش 57 جدید تایید COVID-19 موارد برای 13 ژوئن به بالاترین سطح خود از مارس 13 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط ملی سلامت خودگردان در روز یکشنبه.

ملی کمیسیون بهداشت در بیانیه ای گفت که 38 جدید تایید موارد به صورت محلی منتقل می شود با 36 از آنها در پکن. این بالاترین روزانه عفونت تعداد برای چین سرمایه از مقامات شروع به انتشار اطلاعات.

پکن با ثبت یک جهش جدید در تایید موارد بالا از شش روز قبل از آن و پس از آن شروع به انجام جرم-تست در Xinfadi بازار این شهر در جنوب غربی Fengtai.

منطقه قرار گرفته و به خودی خود بر “زمان جنگ” جای پا و پایتخت ممنوع گردشگری و رویدادهای ورزشی روز شنبه جرقه ترس از موج جدیدی از COVID-19.

نوزده جدید تایید موارد به اصطلاح وارداتی موارد مربوط به مسافران از خارج از کشور با 17 نفر از آنها پس از رسیدن در گوانگ.

چین همچنین گزارش داد نه بدون علامت موارد یکی جدید مشکوک و مورد جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 ژوئن 13.

تعداد کل COVID-19 نفر در چین در حال حاضر در 83,132 در حالی که مرگ و میر بدون تغییر باقی مانده است در 4,634. چین به حساب نمی بدون علامت بیمارانی که مبتلا به این ویروس هستند اما نمایش داده نمی شود علائم به عنوان موارد تایید شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>