چین لغو سه وال استریت ژورنال خبرنگاران اعتبار بیش از نظر قطعه در coronavirus

چین روز چهارشنبه گفت: این لغو را فشار دهید اعتبار سه خبرنگاران برای آمریکا در روزنامه وال استریت ژورنال بیش از یک تیتر برای یک ستون نظر تلقی توسط دولت به ترکیه و دشنام.

این تیتر اشاره به زمان شیوع ویروس در چین و به نام کشور “واقعی مرد بیمار از آسیا است.”

در بیانیه ای در روز چهارشنبه چین سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: فوریه 3, op-ed by کالج بارد پروفسور والتر راسل مید “لام تلاش های دولت چین و مردم در مبارزه (ویروس) بیماری همه گیر.”

“ویراستاران با استفاده از چنین نژادی تبعیض آمیز عنوان تحریک خشم و ترس در میان مردم و جامعه بین المللی” او گفت:.

در این بیانیه گفت: این اخراج پس از مجله رد خواسته به “عذرخواهی رسمی و نگه داشتن افراد درگیر پاسخگو باشد.”

مانند بسیاری از رسانه های خارجی وال استریت ژورنال در دسترس نیست در چین و وب سایت خود را و داستان های مسدود شده آنلاین توسط بازرسان.

آن را بلافاصله پاسخ به ایمیل درخواست برای نظر.

به خبرنگاران خارجی’ Club چین با صدور بیانیه ای ابراز “نگرانی عمیق و قوی محکومیت” از چین حرکت می کند. آن اشاره کرد که هیچ یک از سه خبرنگاران تا به حال هر گونه دخالت با نظر قطعه و یا تیتر آن.

“اقدام علیه مجله خبرنگاران افراطی است و تلاش آشکار با مقامات چینی برای ارعاب اخبار خارجی سازمان با در نظر گرفتن انتقام خود را در برابر چین مبتنی بر خبرنگاران ،” بیانیه ای گفت:. آن گفت: اخراج آخرین مورد در حال رشد “آزار و اذیت نظارت و ارعاب از مقامات.”

چین در سال های اخیر حاضر به صدور و یا تمدید اعتبار برای روزنامه نگاران خارجی اما این اولین بار است که در چندین دهه است که آن را در واقع لغو اسناد و مدارک خود را به طور موثر به اخراج آنها از کشور است.

که نشان دهنده یک جدید سخت خط در امور خارجی که در چین به دنبال دقیق اقتصادی و دیپلماتیک از هزینه شرکت ها و کشورهایی است که اصلا به دنبال سیاست های خود را بیش از تایوان, هنگ کنگ, تبت و حقوق بشر و دیگر مسائل حساس.

رئیس جمهور و رهبر حزب کمونیست چین بارها اعلام کرده است که چین خواهد نکردن وقتی که می آید به ملی قلمرو حاکمیت یا کرامت است.

در یک مورد اخیر چین قطع روابط تجاری با آمریکا انجمن ملی بسکتبال پس از یک مقام رسمی با Houston Rockets تیم توییتی برای حمایت از هنگ کنگ به معترضان طرفدار دموکراسی که چین به عنوان تمسخر گرفت.

مجله شناسایی سه روزنامه نگاران به عنوان معاون رئیس دفتر جاش چانه خبرنگار Chao Deng — هر دو شهروندان آمریکایی و خبرنگار فیلیپ ون استرالیا. آنها داده شده است پنج روز به ترک کشور با توجه به جاناتان چنگ مجله چین دفتر رئیس.

در پاییز گذشته مقامات چینی کاهش یافته است به تجدید مطبوعات اعتبار پکن-بر اساس خبرنگار مجله Chun هان وانگ یک سنگاپوری یک ماه پس از او و یکی دیگر از مجله گزارش خبرنگار نوشت: یک داستان جزئیات استرالیا رسیدگی به اتهام لینک Xi پسر عموی بالا-ریسک قمار پول شویی و مشکوک جرایم سازمان یافته.

“ما قاطعانه مخالفت با برخی از روزنامه نگاران خارجی’ قصد بد به لام و حمله چین” چین وزارت امور خارجه گفت: در پاسخ به سوال در مورد وونگ وضعیت که در آن زمان.

پس از انتشار مید نظر ستون این ماه یک وزارت امور خارجه سخنگوی شدت انتقاد کرد او گفت که او باید “شرمنده از کلمات خود را, خود را از استکبار خود را از تعصب و جهل خود را.”

اخراج همچنین آمده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه تعیین شده پنج دولتی چینی رسانه های خبری که کار در ایالات متحده به عنوان “خارجی ماموریت” نیاز آنها را به ثبت نام خود خواص و کارکنان در ایالات متحده آمریکا

واشنگتن مصمم است که رسانه ها به طور مستقیم کنترل شده توسط دولت چین و حزب کمونیست با توجه به دو مقامات وزارت امور خارجه.

پنج در چین و رسمی شین هوا خبرگزاری چین جهانی شبکه تلویزیونی چین رادیو بین المللی چین روزانه توزیع شرکت که از توزیع این روزنامه از همان نام و Hai تیان توسعه ایالات متحده آمریکا است که توزیع روزانه مردم, روزنامه, مقامات گفت.

صدای آمریکا و چین جهانی تلویزیون کارگردانی شد دو سال پیش توسط وزارت دادگستری به ثبت نام به عنوان عوامل خارجی در ایالات متحده اگر چه روشن نیست که اگر هم تا کنون بود. چند رسانه های خبری روسیه از جمله روسیه امروز شبکه های تلویزیونی, چهره های مشابه جهت از وزارت دادگستری.

چین وزارت امور خارجه در پاسخ به این حرکت خواستار ایالات متحده “بلافاصله بس از آن اقدامات غیر قانونی” و گفت: این حق “را یک پاسخ بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>