چین می گوید یک پنجم از کمربند و جاده پروژه به طور جدی تحت تاثیر قرار توسط pandemic

در مورد پروژه های زیر چین های بلند پروازانه کمربند و جاده ابتکار (BRI) به لینک های آسیا و اروپا و فراتر از آن شده است “به طور جدی تحت تاثیر قرار” با این بیماری همه گیر کوروناویروس رسمی از چین, وزارت امور خارجه گفت: در روز جمعه.

بر اساس یک نظرسنجی که توسط وزارت حدود 40 درصد از پروژه ها دیده می شود کمی تاثیر منفی و دیگری 30-40% شده اند تا حدودی تحت تاثیر قرار گفت وانگ Xiaolong مدیر کل وزارت اقتصادی بین المللی وزارت امور خبر مطبوعاتی در پکن.

“حدود 20 درصد از این پروژه ها شده اند به طور جدی تحت تاثیر قرار,” او گفت:. وانگ نمی دهد هر گونه اطلاعات. نتایج حاصل از این بررسی شد بهتر از انتظار می رود و اگر چه برخی از پروژه ها قرار داده شده است در نگه چین تا به حال شنیده نشده از هر پروژه بزرگ لغو شدن او اضافه شده است.

بیش از 100 کشور امضا کرده اند توافق با چین برای همکاری در BRI پروژه هایی مانند راه آهن و بنادر و بزرگراه ها و زیرساخت های دیگر. با توجه به Refinitiv پایگاه داده بیش از 2600 پروژه های در هزینه $3.7 تریلیون مرتبط به این ابتکار.

محدودیت در سفر و گردش کالا در سراسر مرزها و همچنین به عنوان محلی برای مبارزه با اقدامات COVID-19 شد دلایل اصلی این اثرات در پروژه ها گفت: آقای وانگ.

“به عنوان وضعیت را بهبود می بخشد و ما باید اعتماد به نفس است که این پروژه ها خواهد آمد و اجرای آنها را با سرعت به بالا,” او گفت:.

چالش همه گیر به BRI پروژه های زیر پوش بک در سال 2018 زمانی که مقامات در اندونزی و مالزی و سریلانکا و در جای دیگر با انتقاد از پروژه ها وجود دارد به عنوان پر هزینه و غیر ضروری است.

چین کوچک پشت برخی از برنامه های پس از چندین کشور به دنبال بررسی لغو یا در مقیاس پایین تعهدات با استناد به نگرانی های بیش از هزینه های فرسایش حاکمیت و فساد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>