چین فرستاده هنرمندان رزمی به هند مرز قبل از برخورد مرگبار: رسانه های دولتی

چین تقویت نیروهای خود در نزدیکی مرز هند با کوهنوردان و مبارزان هنرهای رزمی مدت کوتاهی قبل از برخورد مرگبار این ماه رسانه های دولتی گزارش شده است.

پنج شبه نظامی بخش از جمله اعضای سابق یک کوه اورست المپیک مشعل رله تیم و مبارزان از مخلوط هنرهای رزمی, باشگاه ارائه شده خود را برای بازرسی در لهاسا در ژوئن 15, رسمی, نظامی, روزنامه, چین, دفاع ملی, اخبار, گزارش شده است.

دولت پخش دوربین مدار بسته نشان داد فیلم از صدها نفر از نیروهای جدید پوشش در تبت سرمایه است.

تبت فرمانده وانگ Haijiang گفت: Enbo باشگاه مبارزه استخدام خواهد “تا حد زیادی بالا می برد سازمان و بسیج قدرت” از نیروهای خود را به “واکنش سریع و پشتیبانی از قابلیت” این روزنامه در گزارش اگر چه فرمانده بود نه به صراحت تایید استقرار خود در ارتباط بود به ادامه مرز تنش است.

چینی و هندی نیروهای درگیر شدند و بعد از آن روز در خشن ترین رویارویی در دهه در منطقه لاداخ از 1300 کیلومتر دور است. هند 20 سرباز کشته شدند در حالی که چین دچار ناشناخته تعداد تلفات.

هر دو طرف باید سرزنش یکدیگر برای جنگ بود که مبارزه با سنگ و باتوم و بدون هر گونه عکس از کار اخراج شدند.

هند در 25 ژوئن به تقویت نیروهای خود در رقابت های هیمالیا در مرز منطقه گفت: آن تطبیق مشابه تجمع توسط چین است.

چینی, دولت, رسانه ها باید در هفته های اخیر برجسته نظامی فعالیت از جمله ارتفاع بالا ضد هواپیما از مانور در منطقه تبت هم مرز با هند است.

این نیروهای جدید به صورت تصادفی انتخاب و با هدف “تقویت مرز و ثبات تبت” چین دفاع ملی, اخبار گفت.

هند می گوید نیروهای کمین سربازان هندی و آنها را مجبور به پایین خط الراس که در آن آنها رفته بود برای حذف یک چینی تجاوز.

یک توافق دو جانبه مانع از استفاده از اسلحه اما مبارزه هنوز شدید با سلاح های ابتدایی.

چین به نوبه خود متهم سربازان هندی از دو بار عبور از خط واقعی کنترل غیر رسمی مرزی تحریک نیروهای خود را.

این دو کشور در مبارزه با جنگ در طول مرز در سال 1962. وجود تفاهم بین ایران مسلح به همسایگان است که نیروهای نظامی خود را در اختلاف و نامهربان منطقه نمی خواهد با استفاده از سلاح گرم است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>