چین در میان سکوت جهانی خواستار به آفریقا بدهی

رهبران آفریقایی در حال پرسیدن چه چین می توانید آنها را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید به نابود کردن اقتصاد و از بین بردن برخی از 20 میلیون شغل در سراسر یک قاره که در آن پکن است که هر دو بالای شریک تجاری و وام دهنده.

بانک جهانی و صندوق بین المللی پول اعلام کرده اند تسکین فوری اقدامات از جمله آزاد کردن میلیاردها دلار در پرداخت بدهی ها و انتظارات برای کمک از چین در حال بالا در سراسر منابع غنی آفریقا اما پکن باقی مانده است سکوت.

چین دارای حدود یک سوم از آفریقا را بدهی. تقاضا برای چینی-حمایت سرمایه برای ساخت همه چیز را از بزرگراه به سد برق آبی در سمت چپ کشورهای به شدت بدهکار منجر به نگرانی در مورد یک دام بدهی و حتی از دست دادن حق حاکمیت.

بسیاری از این کشورها از جمله صادر کنندگان فرآورده های نفتی مانند آنگولا صرف بخش قابل توجهی از بودجه خود را سرویس دهی بدهی در حالی که آموزش و بهداشت رنج می برند.

هر مهلت خواهد بود خوش آمدید برای یک کشور مانند اوگاندا که وزیر مالیه می گوید: “تکان دهنده کسری” در سال گذشته مجبور مقامات به قرض گرفتن برای حفظ دولت در حال اجرا است. اوگاندا بدهی های ملی بود و در بیش از 10 میلیارد دلار در سال 2018 نزدیک به یک سوم بدهکار به چین با توجه به آمار رسمی.

“ما باید قوی روابط دو جانبه با چین, اما آنها نمی آیند به ما چیزی گفته” گفت: وزیر Matia Kasaija.

همچنین بخوانید: آفریقا می توانید ببینید 300,000 مرگ و میر در این سال در بهترین سناریو می گوید: U. N. گزارش

چین شده است noncommittal فراتر از حمایت خود را به عنوان عضوی از G-20 گروه از کشورهای ثروتمند برای یک مهلت قانونی است که آزاد تا 20 میلیارد دلار در پرداخت بدهی از طریق 2020 برای کشورهای کم درآمد.

برخی از تحلیلگران پیش بینی است که واقعی بخشش بدهی به نظر می رسد و بعید است که چین با وجود آن تاثیر زیادی در آفریقا را برای جلوگیری از اقدامات یک جانبه جهانی با وجود فشار است.

غنا وزیر دارایی گفت که او انتظار دارد بیشتر از پکن است.

“احساس من این است که چین به قوی تر گفت:” کن Ofori-Atta زبان به واشنگتن-بر اساس مرکز توسعه جهانی. “من فکر می کنم ما در آفریقا بدهی به چین است و بیش از 145 میلیارد دلار حدود 8 میلیارد دلار در پرداخت های مورد نیاز در این سال … طوری که نیاز به نگاه. این فقط یک آخرالزمانی لحظه.”

پرسید که آیا چین را ارائه بدهی به آفریقا, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در 7 آوریل گفت که به اعتقاد او “چین حل و فصل خواهد شد این کشورها مشکلات از طریق مشاوره از طریق کانال های دیپلماتیک.”

 

در بیانیه ایمیل به AP وزارت امور خارجه گفت: چین تا به حال “غلبه بر مشکلات” در کمک به آفریقا با محموله از تجهیزات پزشکی برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر. “چین ادامه خواهد داد به ارائه کمک به آفریقا در قابلیت های آن و با توجه به توسعه این بیماری همه گیر و آفریقا را به” آن را گفت.

چین رد پا در این قاره در حال گسترش است به عنوان برخی از آفریقایی رهبران طرفدار عدم درک سیاسی رشته آمده است که با سرمایه تبدیل شده اند به پکن در حالی که دیگر تأمین کنندگان مالی دریغ بیش فساد و نگرانی های دیگر.

در نوبت چین است مشتاق به بهره برداری آفریقا گسترده منابع طبیعی در کشورهایی مانند افغانستان جنگ زده سودان جنوبی که در آن شرکت های چینی تسلط بر بخش نفت.

آنگولا دریافت کرده بود تا به $42.8 میلیارد دلار از چین وام های 2017 و repays بدهی خود را تا حدودی با هدایت بیشتر از آن نفت خام به چین است. این به این معنی آنگولا آفریقا و دومین تولید کننده نفت است که چپ با روغن کمتر برای قرار دادن در بازار است.

دولت چین بانک ها و پیمانکاران تمدید $143 میلیارد دلار وام به دولت ها و شرکت ها از سال 2000 تا سال 2017 با توجه به چین و آفریقا طرح تحقیقاتی در دانشگاه جانز هاپکینز.

همچنین بخوانید: ژاپن فشار برای کیفیت تعامل با آفریقا

اما پکن تجاری تمرکز بر روی این منطقه یکی از دلایلی است که برخی از تحلیلگران بر این باورند بخشش بدهی و یا کمک های نقدی از سوال است. کشور چین به دنبال کمک به نگه داشتن پروژه های در حال اجرا به احتمال زیاد به پایان خواهد رسید تا تبدیل شدن به بیشتر مدیون گفت: Nathan هیز و آفریقا و تحلیلگر در واحد اطلاعات اقتصادی.

“بسیاری از بدهی در تامین مالی پروژه را تحت فشار زیادی در این سال به عنوان درآمد خشک و بسیاری از نیاز به refinanced و renegotiated. بسیاری از این خواهد بود تامین شده توسط چین به این کشور فرصت را برای مذاکره مجدد قوانین و مقررات,” او گفت:. “بدهی به حقوق صاحبان سهام معاوضه ممکن است در نهایت به توسعه پایدار در معامله را برای کشورهای آفریقایی با توجه به شرایط و ممکن است آنها را انتخاب.”

در یک مثال قابل توجه دولتی چین بازرگانان گروه خریداری نیمی از یک پورت در سریلانکا در سال 2017 پس از سریلانکا افتاد پشت در بازپرداخت 1.5 میلیارد دلار وام از پکن است.

حتی بخشش بدهی می تواند یک سرمایه گذاری برای چین که بخشیده اتیوپی برجسته بهره بدهی از طریق 2018 در یک کنفرانس در پکن “کمربند و جاده” ابتکار برای حمایت از زیرساخت های ساخت و ساز در سراسر بسیاری از مناطق. که فقط به عنوان چینی, ابزار, دولت, شبکه, شد, خرید 1.8 میلیارد سهام در اتیوپی قدرت ملی شرکت می باشد.

مذاکره با فرد دولت های آفریقایی به پکن راه گریز برای دفاع از منافع خود با “بسیار کوچکتر شریک به جای برخورد با کل قاره ها بیشتر اقتصادی و سیاسی وزن” با توجه به هیز.

آفریقا وزرای کرده 100 میلیارد دلار بسته محرک اقتصادی که 44 میلیارد دلار خواهد آمد از توقف سرویس دهی بدهی. آنها می گویند اضافی 50 میلیارد دلار نیاز است در سال 2021.

اتحادیه اروپا در پاسخ به برنامه ریزی حمایت کنفرانس در ماه مه. صندوق بین المللی پول را لغو کرده است, شش ماه ارزش از پرداخت بدهی – 500 میلیون دلار برای 25 کشور, 19 از آنها در آفریقا است.

Coronavirus آلوده نسبتا تعداد کمی از مردم در این قاره از 1.3 میلیارد نفر است. اما با شناخته موارد نزدیک شدن 35,000, مستند اقدامات می تواند اقتصادی خراب و شاید این قاره برای اولین بار رکود در 25 سال.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی می گوید کمک به آفریقا و از جمله با بدهی لغو یک وظیفه اخلاقی. او خواست چین برای کمک به.

برخی می گویند چین دست می تواند مجبور به عمل نادر از موسسه خیریه.

“چین می تواند پاسخ توسط repurposing بدهی خود را … به عنوان یک ابزار برای حفظ شرکای آفریقایی گفت:” آنجلو Izama یک تحلیلگر با اوگاندا-بر اساس گروه لئو آفریقا موسسه. “اگر وجود دارد یک قاره جنبش برای بدهی های آن را انتخاب دیگری ندارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>