چین با موفقیت راه اندازی آخرین ماهواره ای برای آن سیستم ناوبری ماهواره ای BeiDou

چین روز سه شنبه با موفقیت راه اندازی شد آخرین ماهواره از آن سیستم ناوبری ماهواره ای BeiDou (BDS), تبلیغ می شود یک رقیب به سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) از ما گرفتن یک گام به تبدیل شدن به یک فضای قدرت است.

ماهواره ای راه اندازی شد صبح روز سه شنبه از سیچوآن ماهواره ای راه اندازی مرکز در جنوب غربی استان سیچوان چین.

این ماهواره به 55 در خانواده BeiDou که به معنی “دب اکبر” در چین با موفقیت به فضا فرستاد با یک March-3B موشک حامل با توجه به چین ناوبری ماهواره ای, دفتر, دولت اجرا CGTN گزارش شده است.

راه اندازی خواهد شد در علامت گذاری به عنوان تکمیل این کشور را در داخل کشور توسعه یافته BeiDou شبکه یکی از چهار ناوبری جهانی شبکه در کنار با ما’, GPS, GLONASS روسیه و اتحادیه اروپا گالیله.

هند بیش از حد است که ساختمان آن سیستم ناوبری به نام هندی منطقه ای سیستم ناوبری ماهواره ای (IRNSS) با عملیاتی نام NAVIC.

برخی از کشورها مانند پاکستان با استفاده از BDS. چین نیز ترویج استفاده از آن در کشورهای امضا برای آن مگا کمربند و جاده ابتکار (BRI).

BDS-3 ماهواره ای در اصل برنامه ریزی شده راه اندازی می شود در ژوئن 16, اما بعدها به تعویق افتاد به دلیل مشکلات فنی که کشف شد در قبل از راه اندازی انجام شد.

آخرین جغرافیایی ماهواره ای است که 55 BDS سیستم و کار با دیگر اعضای شبکه جهانی اجازه می دهد تا کاربران برای دسترسی به دقت بالا جهت موقعیت یابی و زمان بندی و همچنین خدمات ارتباطی, رسمی, روزانه جهانی بار گزارش شد.

در مقایسه با نسل قبلی سری, صورت فلکی BDS-3 با آرایه ای از 30 ماهواره پرواز در مدار هواپیما – سه در جغرافیایی سه در تمایل همزمانی مدار و 24 در میان مدار زمین – بالاتر پهنای باند.

آنها قادر به افزایش قابلیت های ارتباطی و حمل دقیق تر و با ثبات در داخل کشور توسعه یافته ساعتهای اتمی به منظور بهبود دقت زمان بندی و خدمات ناوبری در این گزارش گفت:.

اولین ماهواره ای BeiDou وارد مدار در 2000 و شروع ارائه, موقعیت, ناوبری, زمان بندی و خدمات پیام به کاربران داخلی در چین و کاربران در منطقه آسیا و اقیانوس آرام در ماه دسامبر 2012.

BDS سیستم شروع به ارائه خدمات جهانی در پایان 2018 زمانی که ساخت و ساز از BDS-3 اصلی سیستم تکمیل شده است.

سه شنبه ماموریت را تکمیل BDS-3 سیستم که با توجه به Wu Di, یک پژوهشگر با موقعیت یابی ماهواره ای مرکز فناوری از دانشگاه ووهان بیشتر خواهد شد افزایش کیفیت خدمات سیستم برای کاربران جهانی ارائه سیگنال های قوی تر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>