استودیو برادران وارنر اعلام کرده اند که یک 3D و 4K نسخه از هری پاتر و سنگ جادو —اولین فیلم هری پاتر سری — استفاده می شود برای احیای چینی سالن سینما پس از آنها باز پس ماه از بسته شدن برای نبرد coornavirus همه گیر است که در سراسر کشور پس از منشاء آن در ووهان.

با توجه به تنوع این خبر تایید شد که این استودیو منتشر شد پوستر جدید در چین نشان داد که هری برفی, پیر هدویگ پرواز با هاگوارتز نامه پذیرش که آدرس خود را در جوهر سبز و یک برچسب است که بار خوانده شده “سحر و جادو در حال آمدن است.”

The new Chinese poster of ‘Harry Potter and the Sorcerer’s Stone’

جدید چینی پوستر از “هری پاتر و سنگ جادو’

هر چند هیچ تاریخ انتشار رسمی نازل شده است و انتظار می رود در اطراف مارس 30 به طوری که تئاتر می تواند در قرعه کشی در جمعیت در مارس 1 تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

این هری پاتر حق رای دادن بزرگ fandom در چین با اصل هشت فیلم که ستاره دار امثال Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, محبوب, انگلیسی, بازیگران (بر اساس هفت کتاب در سری) انجام کسب و کار فوق العاده پس از انتشار و انتشار مجدد است که انتظار می رود به ارائه یک افزایش مناسب قبل از سوم فوق العاده جانوران فیلم — یک spin-off از هری پاتر سری — می یابد راه خود را به سالن تئاتر در نهایت.

اخبار طبعا ملاقات با تعداد زیادی از شور و هیجان آنلاین نه فقط طرفداران J. K Rowling سری در چین بلکه در سراسر جهان طنین انداز است که یک بیت از سحر و جادو است که دقیقا همان چیزی است که دنیا باید در طول این زمان مشکل.

تنوع نیز گزارش داد که چین در تلاش برای احیای آن بخش های سرگرمی پس از در سراسر کشور تعطیل است و اگر چند سینما تلاش کرده اند برای بازگشایی, کسب و کار باقی می ماند غیر از وجود به عنوان شهروندان چند هنوز هم تمرین انزوای اجتماعی و فاصله. اما از پکن به غربی استان یوننان سینما در حال حاضر برنامه ریزی برای دوباره باز کردن در برخی مناطق پس از دولت تصویب خود را بهداشت و درمان اقدامات احتیاطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی