چین از توافق برای ‘سرد’ border وضعیت

چین روز سه شنبه گفت: این امر در ادامه برگزاری مذاکرات با هند برای حمل به جلو متارکه در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) و استقبال از توافق هستهای با ایران در روز سه شنبه فرمانده کل سپاه-سطح مذاکرات “برای خنک کردن وضعیت”.

وزارت امور خارجه (MFA) همچنین با رد اظهارات ژنرال V. K. Singh (retd) است که چین از دست داده و بیش از 40 سرباز در Galwan برخورد تشریح آن “خبر جعلی”. پکن نشان داد تعداد تلفات از 15 ژوئن برخورد که جان 20 سربازان هندی.

وزارت امور خارجه گفت که روز سه شنبه فرمانده کل سپاه-نشست سطح (اول برگزار شد در ژوئن 6) “نشان داد که دو طرف مایل به کنترل و کاهش این وضعیت از طریق گفت و گو و مشاوره”.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: “در این جلسه بر اساس اجماع رسیده در اولین فرماندهان سطح نشست دو طرف تا به حال کاندید و در عمق تبادل نظر در مورد مسائل برجسته و به توافق به اقدامات لازم برای خنک کردن این وضعیت است. دو طرف توافق برای ادامه گفتگو و کار مشترک برای صلح و آرامش در مناطق مرزی.”

خواسته در مورد چینی تلفات او گفت: “چین و هند در حال گفتگو و مذاکره با یکدیگر برای حل و فصل این مسئله از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال. همانطور که برای چه شما را دیدم در رسانه ها به عنوان مثال برخی از مردم ادعا شده که تلفات چینی به مبلغ 40 من می تواند به شما برای مطمئن شوید که این خبر جعلی.”

ارتش هند به منابع روز سه شنبه گفت: هر دو طرف به یک “متقابل اجماع” به خلاص پس از روز مذاکرات در Moldo و این روش برای مشارکت در همه زمینه ها از اصطکاک خواهد بود گرفته شده رو به جلو است. ژوئن 6, مذاکرات در حال شناسایی پنج محل درگیری – گشت نقطه (PP) 14, 15, 17A, North bank of Pangong Tso و Chushul. برخورد در Galwan دره در نزدیکی PP14 صورت گرفت در 15 ژوئن هنگامی که “خشونت face-off” اتفاق “در طول ده-تشدید روند” با توجه به بیانیه ارتش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>