چین فروش خودرو سقوط در ژانویه تعمیق دردناک رکود در صنعت بزرگترین بازار جهانی و اضافه کردن به فشارهای اقتصادی به این کشور در مبارزه با شیوع ویروس.

فروش Suv ها خودروی سواری و ماشین با اجسام حجم کاهش 20.2% از یک سال پیش از آن به 1.6 میلیون دلار در یک گروه صنعتی چین انجمن تولید کنندگان خودرو گزارش روز شنبه.

“شرکت تحت فشار” این در بیانیه ای گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | کنگره جهانی موبایل سال 2020 لغو

صنعت صدمه دیده بود توسط پکن تصمیم به گسترش ژانویه سال جدید قمری تعطیلات به منظور نگه داشتن خانواده ها در خانه و کاهش شانس که عفونت ممکن است گسترش یافته است. که نگه داشته کارخانجات و نمایندگی بسته شده است.

تقاضا در حال حاضر ضعیف بود با توجه به مصرف کننده وحشت در مورد تعرفه جنگ با واشنگتن کندتر رشد اقتصادی و امکان از دست دادن شغل. کاهش فروش 9.6 درصد در سال گذشته دومین کاهش سالانه.

ژانویه رکود به نظر می رسد حتی بدتر با توجه به زمان تعطیلات زمانی که مغازه ها و کارخانه ها بسته به مدت دو هفته. در این سال shutdown کاهش یافت و در ژانویه بسته شدن کارخانه ها و نمایندگی حتی قبل از ضد بیماری کنترل در حالی که سال گذشته تعطیلات شروع نمی شود تا فوریه.

همچنین به عنوان خوانده شده | جهانی آبجو و ارواح ساز کاهش سالانه رشد سود پیش بینی با توجه به چین virus

فوریه فروش معمولا نگاه قوی تر از آنجا که تعطیلات به پایان رسیده است اما خودروسازان هنوز به راه اندازی مجدد تولید در نیمه راه از طریق این ماه است. عمومی شده است گفت: برای جلوگیری از جمعیت نگه داشتن مشتریان به دور از نمایندگی.

“در کوتاه مدت تولید خودرو و فروش خواهد بود تا حد زیادی تحت تاثیر قرار” CAAM گفت. “اجزای عرضه سیستم مختل خواهد شد.”

ضرر و زیان به صنعت چینی با توجه به گسترده ترین ضد بیماری اقدامات تا کنون اعمال می شود انتظار می رود که پیش بینی قطع کرده اند در این سال رشد اقتصادی چشم انداز.

فروش رکود است یک ضربه به جهانی خودروسازان که در حال شمارش در چین به درایو درآمد در میان تخت و تقاضا در ایالات متحده و اروپا است.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus تهدید: تاتا موتورز چشم جایگزین زنجیره تامین

چین حساب برای 27 درصد از جهانی تولید خودرو از 7 درصد در سال 2003 با توجه به UBS.

تمدید تعطیلی کارخانه ها نیز اخلال جهانی جریان از قطعات خودرو. سهم چین از صادرات جهانی از قطعات خودرو است که حدود 8% از 1% در سال 2003 با توجه به UBS.

رکود است فشردن درآمد جهانی و خودرو چینی مارک در یک زمان زمانی که آنها در حال صرف میلیاردها دلار برای توسعه وسایل نقلیه الکتریکی تحت فشار برای دیدار با دولت اهداف فروش.

فروش الکتریکی و بنزینی-الکتریکی ترکیبی وسایل نقلیه مسافری سقوط 54.5% در ماه ژانویه به 39,000 CAAM گفت.

چین بزرگترین بازار برق, حسابداری برای نیمی از فروش جهانی اما تقاضا کاهش یافت که پکن به پایان رسید چند میلیارد دلاری یارانه ها در اواسط سال 2019.

پیش بینی انتظار می رود تقاضا به دوباره بجای اول برگشتن بعد از آن در سال.

“ما انتظار داریم بسیاری از مشتریان صرفا به تعویق انداختن خرید خود را و که در دراز مدت رشد تقاضا باقی می ماند تا حد زیادی بی ریا,” Gerwin هو از مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: در گزارش هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی