رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز چهارشنبه coronavirus آمار چین گزارش به نظر می رسید “کمی در سمت نور” در حالی که خود را مشاور امنیت ملی گفت: واشنگتن تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر پکن ارقام دقیق است.

نظرات پس از یک مقام ارشد جمهوریخواه مجلس تردید در پکن اطلاعات و خبری بلومبرگ گفت: طبقه بندی اطلاعاتی ایالات متحده گزارش نتیجه گیری کرده بود که چین تا به حال گزارش نشده کل موارد مرگ و میر ناشی از آن رنج می برد بود.

اطلاعات | ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

Coronavirus شیوع آغاز شد و در چین در اواخر سال 2019 اما پکن گزارش شده کمتر از موارد و مرگ و میر در ایالات متحده که در حال حاضر بزرگترین شیوع با 214,000 مورد تأیید و 4,800 مرگ و میر.

آقای ترامپ گفت: جلسه توجیهی روزانه خود coronavirus نیروی کار است که او با دریافت یک گزارش اطلاعات در چین را داده اما اضافه شده:

“اعداد به نظر می رسد کمی در سمت نور — و من خوب بودن وقتی که من می گویند که — نسبت به آنچه که ما شاهد و آنچه گزارش شد.”

سازمان دیده بان | Coronavirus: می توانید ماسک از شما محافظت ؟

آقای ترامپ گفت که او تا به حال مورد بحث چگونه چین در حال برخورد با شیوع کروناویروس در یک تماس تلفنی با رئیس جمهور چین روز جمعه گذشته اما “نه آنقدر اعداد است.”

آقای ترامپ که باب روز پایین انتقاد خود از چین را از دست داده و شیوع ویروس پس از تماس نیز گفت: آمریکا در ارتباط با چین شد “بسیار خوب” و هر دو طرف خواست برای حفظ چند میلیارد دلار تجارت توافق در اوایل این سال است.

‘نمی تواند تایید’

“به اینکه آیا یا نه تعداد آنها دقیق هستند” او افزود: “من یک حسابدار از چین است.”

آقای تهمت مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در همان جلسه مطبوعاتی در واشنگتن بود “فقط نه (در) موقعیت برای تایید هر یک از اعداد است که در حال بیرون آمدن از چین است.”

“بسیاری از گزارش های عمومی در مورد اینکه آیا این شماره ها بیش از حد پایین است,” او گفت:. “شما رو به کسانی که دسترسی به گزارش های که در حال بیرون آمدن از رسانه های اجتماعی چینی … ما فقط باید هیچ راهی برای تایید هر یک از این اعداد است.

مایکل McCaul رتبه بندی جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس را متهم کرد که پکن از پنهان کردن تعداد واقعی آن نهفته است. او گفت که او تا به حال به نام برای وزارت امور خارجه به بررسی پکن “اولیه پوشش و اقدامات بعدی در مورد این بیماری همه گیر.”

به بلومبرگ گزارش ذکر ناشناس مقامات ایالات متحده گفته است که طبقه بندی گزارش های دریافت شده توسط کاخ سفید در هفته گذشته به این نتیجه رسیدند که بندگی, عمومی گزارش موارد و مرگ و میر عمدا ناقص است.

چین گزارش رو به کاهش عفونت های جدید در روز شنبه و برای اولین بار فاش تعداد موارد از افرادی که به شدت بیماری مسری اما علائم نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی