چین فرستاده تشکر هند برای پشتیبانی در طول coronavirus بحران

چین با قدردانی از حمایت و همبستگی است که هند توسعه یافته در مبارزه با رمان coronavirus پکن فرستاده گفت: در روز سه شنبه. در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی Sun Weidong گفت: چین و هند بوده است در تماس نزدیک برای مقابله با تهدید و مطمئن باشید که پکن را نگاه پس از اتباع هند در چین به عنوان خود را.

“ویروس مرز و یک تهدید مشترک به هر کس در جهان است. رو به این چالش مشترک ما نیاز به تقویت همکاری های, افزایش درک متقابل نشان دادن همبستگی و به طور مشترک غلبه بر مشکلات گفت:” سفیر آفتاب تاکید بر اینکه تهدید از coronavirus خواهد بود را شکست داد و تلاش مشترک چین و جامعه جهانی است. او گفت: نوع حرکات از مردم عادی در هند ترک کرده بود تاثیر ماندگاری بر او.

مطبوعات تعامل برای اولین بار بود پس از شیوع این بیماری در اواخر سال گذشته از رمان coronavirus بیماری همه گیر است که حدود 70 ، 000 نفر در داخل چین و مطرح معنیداری بین المللی بحران بهداشتی. این دیپلمات می گوید که رمان coronavirus بیماری بود “پیشگیری کنترل و درمان” و این که چین تا به حال عمل در تعیین شیوه ای برای مقابله با بحران بهداشت عمومی.

در فوریه 9, نارندرا نخست وزیر نوشته بود به رئیس جمهور چین گسترش هند در کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس. امور خارجی وزیر S. Jaishankar بود نیز صحبت به همتای خود وانگ یی و خواست یک ارزیابی عینی از بحران است. “ما قدردانی و تشکر از همبستگی و پشتیبانی ارائه شده توسط هند گفت:” سفیر.

تشریح چند لایه اقدامات فعال پکن برای مقابله با بحران چین فرستاده برجسته نقش رئیس جمهور یازدهم و برتر لی کچیانگ در تنظیم اقدامات اضطراری در تمام 31 استان چین است. او اذعان کرد که بحران بهداشت و درمان تا به حال ساخته شده “تاثیر خاصی” در اقتصاد چین اما در توصیف این شکست به عنوان “محلی موقت و محدود”.

سفیر خورشید نگهداری می شود که دولت چین تا به حال هماهنگ با دانشگاه های محلی در هوبئی استان به ارائه مواد ضروری و ماسک برای دانش آموزان هندی در منطقه و کمک به آنها در مقابله با بحران. “ما پیوست اهمیت زیادی به سلامت و ایمنی از اتباع خارجی در چین و مراقبت خوب از شهروندان هند در چین مانند خود ما,” او گفت:. “من در مورد وضعیت دانش آموزان هندی در هوبئی استان… آنها خوب مراقبت از سلامت کافی نیازهای روزانه اسکان و مواد غذایی است. تا کنون هیچ گزارشی از آلودگی برای شهروندان هند در چین,” او اضافه شده است.

این نماینده گفت: هر دو کشور چین و هند رو به رو شد شبیه بهداشت عمومی و چالش های وجود دارد “پتانسیل عظیمی” برای همکاری برای مقابله با تهدیدات در حال ظهور. “ما آماده برای کشف فرصت با هند برای همکاری در زمینه بهداشت عمومی و علوم” سفیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>