چین اسرائیل فرستاده مقایسه ویروس ممنوعیت سفر به هولوکاست

چین اقدام سفیر اسرائیل عذرخواهی کرد روز یکشنبه پس از مقایسه این بسته از چندین مرزهای ملی به شهروندان چینی در میان ترس از یک ویروس جدید از چین به اعراض از پناهندگان یهودی در هولوکاست.

دای Yuming خبرنگاران گفت: در یک زبان به یک کنفرانس مطبوعاتی در تل آویو است که این اشتباهات به محدود کردن و یا حتی ممنوعیت نوشته از شهروندان چینی به او گفت که در روز های قدیمی داستانهایی که اتفاق افتاده در جنگ جهانی دوم هولوکاست, تاریک ترین روز در تاریخ بشر است.

میلیون ها نفر از یهودیان کشته شدند و بسیاری از, بسیاری از یهودی بودند حاضر زمانی که آنها سعی کردند به دنبال کمک از کشورهای دیگر است. تنها تعداد بسیار کمی از کشورها خود را باز کرد و در میان آنها چین است آقای دای گفت.

سفارت چینی در اسرائیل بعد با صدور بیانیه ای گفت هیچ وجه قصد مقایسه تاریکی روز از هولوکاست با وضعیت فعلی و تلاش های صورت گرفته توسط دولت اسرائیل برای محافظت از شهروندان خود است.”

ما می خواهم برای معذرت خواهی اگر کسی درک پیام ما راه را اشتباه سفارت گفت.

اسرائیل متوقف پرواز مستقیم به چین در روز پنج شنبه و اسرائیل وزارت بهداشت مجاز است مرز کنترل عوامل به انکار ورود به غیر اسرائیلی که در بازدید از چین در دو هفته گذشته.

شهروندان اسرائیلی که در بازگشت از چین دستور داده شده است که باقی می ماند قرنطینه در صفحه اصلی به مدت دو هفته به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید که به کشته شدن بیش از 300 نفر و بیمار هزاران نفر دیگر در چین است.

تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان را تصویب کرده است 14,550 با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت و دیگر کشورها است.

بیشترین حوادث گزارش شده در چین اما حدود 150 مورد گزارش شده در دو دوجین از کشورها در سراسر جهان است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: وزیران شنبه و یکشنبه این کشور بسته شده بود زمین گذرگاه بنادر و فرودگاه برای ورود از چین برای هم بودن. او گفت که او دستور داده تا این کشور را وزارت بهداشت به منظور توسعه یک واکسن برای سریع گسترش ویروس.

ما نیز به روز رسانی فلسطینی در تمام اقدامات پیشگیرانه و بهداشت عمومی اقدامات است که آنها را باید به حساب در اینجا به عنوان خوب,” او گفت:.

جهان مشخص شده 75 سالگرد آزادسازی اردوگاه آشویتس در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر