چین و قزاقستان سفارت هشدار به شهروندان از پنومونی مرگبارتر از COVID-19

چین سفارت خود در قزاقستان هشدار داد شهروندان خود را به اقدامات احتیاطی در برابر شیوع پنومونی در کشور است که آن را می گوید که کشنده تر از COVID-19.

آن گفت: در یک بیانیه رسمی آن WeChat حساب در اواخر روز پنجشنبه که وجود داشته است “افزایش قابل توجه” در مواردی در شهرهای آتیرائو آقتوبه و چیمکند از اواسط ماه ژوئن.

ذات الریه در قزاقستان به قتل رسانده بود 1,772 مردم در نیمه اول سال 628 مرگ و میر در ماه ژوئن به تنهایی از جمله شهروندان چینی سفارت گفت.

“میزان مرگ و میر از این بیماری است که بسیار بالاتر از پنومونی ناشی از رمان coronavirus” آن را گفت.

هنوز معلوم نیست که آیا این ناشی از یک ویروس مرتبط با کروناویروس و یا توسط یک سویه های مختلف. سفارت قزاقستان گفت وزارت بهداشت و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی شد و در حال حاضر انجام یک “مطالعه تطبیقی” اما هیچ نتیجه گیری نرسیده اند.

با توجه به روز سه شنبه گزارش <url>خبرگزاری دولت قزاقستان تعداد موارد پنومونی “افزایش 2.2 بار در ماه ژوئن نسبت به مدت مشابه سال 2019”.

جهانی باریک تلخیص اجرا شده توسط چین روزانه مردم گفت: قزاقستان وزارت امور خارجه “نمی پاسخ به سوالات در مورد سفارت چین هشدار”.

قزاقستان به ثبت بیش از 50,000 تایید موارد COVID-19 از جمله 264 مرگ و میر. تعداد موارد جدید افزایش یافت و به رکورد روزانه از 1,962 در پنج شنبه, <url> گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>