چین تجدید نظر COVID-19 ارقام یک پیشنهاد به ترک هیچ موردی ثبت نشده’: که

تیز صعودی در چین coronavirus تلفات روز جمعه به “تلاش برای ترک هیچ موردی ثبت نشده” پس از خدمات پزشکی در ووهان غرق شد در آغاز شیوع بیماری سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت.

حدود 1,300 مردم از coronavirus در چین در شهر ووهان یا نیمی از مجموع شمارش شدند در مرگ عوارض به دلیل ساقط رسانه های دولتی گفت: در روز جمعه اما پکن را رد کرد و ادعا می کند که وجود داشته است هر نوع پوشش ،

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که چین انجام نگرفته عوارض آن از coronavirus مرگ و میر و اعلام کرده که برای حمایت از آن داده شده به چین رویکرد در بحران است. او به حالت تعلیق کمک های مالی به سازمان ملل و آژانس این هفته است.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان و کشته 150,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ماریا ون Kerkhove که اپیدمیولوژی که در یک ماموریت بین المللی به چین در ماه فوریه گفت: چین تجدید نظر آمار و ارقام: “این انجام شد در تلاش برای ترک هیچ موردی ثبت نشده.”

او گفت: مقامات چینی رفته بود به بیش از داده ها از مراسم تشییع جنازه خدمات مراقبت در خانه, تب, درمانگاه, بیمارستان ها و مراکز بازداشت و بیمارانی که مرده بود در خانه در ووهان هوبئی استان که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته.

“آنچه در آنها گزارش شده است که اختلاف در این موارد با توجه به تعدادی از عوامل. برای اولین بار است که سیستم مراقبت های بهداشتی در ووهان غرق شد در یک نقطه. و برخی از بیماران در خانه درگذشت,” خانم ون Kerkhove گفت.

“دوم این است که کادر پزشکی تاخیر شد در گزارش این موارد به این دلیل که آنها با تمرکز بر ارائه مراقبت برای آن دسته از بیماران و آنها را با پر کردن فرم در زمان,” او گفت:.

موارد خفیف درمان شدند موقت در بيمارستان شهر ووهان استادیوم و یا امکانات دیگر خانم ون Kerkhove گفت: “در آن شرایط این گزارش نبود به موقع انجام شده و پس از آن موارد اضافه شد.”

آن مهم است بدانید که تعداد زیادی از مردم که مرده بود از این بیماری و به “گزارش دقیق” است که می تواند یک چالش در شیوع, او گفت:.

“من پیش بینی است که بسیاری از کشورهای در حال رفتن به در یک وضعیت مشابه که در آن آنها را مجبور به رفتن به عقب و بررسی سوابق و نگاه کنید تا ببینید آیا ما به گرفتن همه آنها را,” او گفت:.

دکتر مایک رایان که بالا اضطراری کارشناس گفت: “این مهم است که کشور ارائه داده که به عنوان به سرعت به عنوان آنها می تواند به نفع حرکت جمعی ما تلاش رو به جلو برای کنترل این بیماری همه گیر.”

ویروس اعتقاد بر این است که منشأ در میان حیوانات وحشی در فروش در یک بازار غذاهای دریایی در ووهان که بسته شده پس از ماه ژانویه است. یک دید مشترک در سراسر آسیا, مرطوب, بازارهای سنتی فروش محصولات تازه و حیوانات زنده مانند ماهی در هوا باز است.

هر خیس, بازار مجاز به بازگشایی بعد از مستندات باید به مطابقت دقیق مواد غذایی و استانداردهای بهداشت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“دولت باید با دقت اعمال ممنوعیت در تجارت از حیات وحش برای, مواد غذایی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>